26 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 Vali KAHRAMAN’dan Köy Ziyaretleri
07 Mayıs 2011 Cumartesi 13:28

Vali KAHRAMAN’dan Köy Ziyaretleri

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, Damlapınar, Bozkandak ve Kızılyaka köylerini ziyaret etti.

06 Mayıs 2011 Cuma günü gerçekleştirilen köy ziyaretlerine Vali KAHRAMAN’ın yanı sıra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri M. Salih BALDIZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin ODUNCU ve İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa ÖZDOĞRU katıldı. Vali KAHRAMAN ve beraberindeki heyet köy ziyaretlerine ilk olarak Damlapınar köyünü ziyaret ederek başladılar. Burada Köy muhtarı Hakkı ŞEN ve köy halkı tarafından karşılanan Vali KAHRAMAN incelemelerine ilk olarak Damlapınar ilköğretim okulundan başladı. Okul öğretmenlerinden Üzeyir KARAHAN’ın okul binası hakkında bilgi vermesinin ardından Vali KAHRAMAN ve beraberindeki heyet daha sonra köy muhtarı Hakkı ŞEN’in evinde bir süre köy ve köy halkının sorunları hakkında muhtardan bilgi aldı.

Damlapınar köyünden sonra Bozkandak köyüne geçen Vali KAHRAMAN ve beraberindekiler Bozkandak’da köylülerle bir araya geldiler. Sıcak ve samimi bir ortamında gerçekleşen görüşmede Bozkandak köylüleri hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirirken yağmur, çamur demeden kendilerini ziyaret eden Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN’a teşekkür ettiler.

Vali KAHRAMAN ve beraberindeki heyetin üçüncü durağı Kızılyaka köyü oldu. Köy muhtarı Necmi EREN ve köylüler tarafından karşılanan Vali KAHRAMAN, köy konağında köylülerle bir süre sohbet etti ve köy halkının ihtiyaçları hakkında bilgi alarak, ihtiyaçların giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirterek, köyde yaşayan insanlarımızın yaşam kalitesinin ve refah seviyesinin yükseltilmesi için gayret gösterdiklerini ifade etti.

 

Bu haber toplam 1393 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ