22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
200 Dolmuşçu İle Arkanızdayız
25 Mayıs 2011 Çarşamba 11:09

200 Dolmuşçu İle Arkanızdayız

Karaman Milletvekili ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Lütfi Elvan Karaman genelinde yürüttüğü seçim çalışmalarına dün de merkez büyük sanayi sitesinde bulunan esnaflarıda ziyaret etti.

Beraberinde Ak Parti Merkez ilçe Başkanı Celalaettin Güngörer, İl genel meclisi üyesi Kerim Dereli, Belediye meclis üyeleri ve parti teşkilatına mensup partililerle birlikte sabahın erken saatlerinde başlattığı ziyaretini geç saatlere kadar devam ettirdi.
Elvan ziyaretler sırasında dile getirilen talep ve sorunların bundan önce olduğu gibi bundan sonrada takipçisi olacağını ve önümüzdeki dönemde Karaman’ın her alanda bir marka şehir olacağını, bu kapsamda alt yapı çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini vurguladı.
Ziyaretler sırasında sanayi esnafına AK Parti iktidarı hakkındaki düşüncelerini soran Elvan çok ilginç ve bir o kadar da herkesi mutlu eden cevaplar aldı.
Bir çok esnafın, ‘boşuna geziyorsunuz’ sözlerine muhatap olan partililerin şaşkın bakışları altında sözlerine devam eden esnaf, yapılan hizmet ve yatırımların zaten gezmeye yer bırakmayacak şekilde bizlerin hizmetine sunuluyor demesi herkeste bir tebessüm uyandırdı. ( Ali Çeliktaş )
Bayram Sarı ise AK Partiden gelenleri görünce yüzüm gülüyor demesi ziyarette bulunanları duygulandırdı.
Merve Lokantasına uğrayan partililere, çalışanların AK Parti renkleri ile aynı olan kıyafetlerini göstererek sadece gönüllerimiz değil giysilerimiz de AK Partili diyerek latife yapmaları herkesin hoşuna gitti.
Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin ve dünyanın tek lideri benzetmesini yapan Mehmet Eğilmez, AK Parti ile güçlü Türkiye’nin inşasına devam diyen Faruk Kılıç ve AK Parti sayesinde 59 genci meslek sahibi yaptığını söyleyen Resul Kılıç’ın ifadeleri Karaman Milletvekili Lütfi Elvan’ı duygulandırdı.
Fakat en ilginç olanı ise Erol Selek in 200 dolmuşçu ile arkanızdayız diyerek gerçek bir AK Parti sevdalısı olduğunu belirtmesi herkes tarafından memnuniyetle karşılandı.200-dolmuscu-1.jpg200-dolmuscu-2.jpg200-dolmuscu-3.jpg200-dolmuscu-4.jpg200-dolmuscu-5.jpg
 

Bu haber toplam 1371 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ