22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Parti Ermenekte Toplandı
28 Nisan 2011 Perşembe 09:39

AK Parti Ermenekte Toplandı

AK Parti Karaman Teşkilatı Ermenek, Başyayla, Sarıveliler teşkilatının katıldığı "Genişletilmiş Teşkilat Toplantısını" Ermenek Selçuklu Otelde yaptı.

Toplantıya Ermenek, Başyayla ve Sarıveliler teşkilatlarının yanısıra Karaman'dan, AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman Atik, Milletvekili Adayları Lütfi Elvan ve Mevlüt Akgün'ün yanısıra İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Bayır, İl Genel Meclisi üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri ile İl Yönetimi üyeleri gibi kalabalık bir heyet katıldı.

Biz İcraat Anlatacağız Ya Muhalefet

Yapılan AK Parti Genişletilmiş Teşkilat Toplantısında; AK Partinin 12 Haziran Genel Seçimlerinde ilçelerde izleyeceği seçim stratejileri konuşuldu. Toplantıda konuşan AK parti İl Başkanı Süleyman Atik; "Bahtı kara denilen Taşeli Bölgesinin talihi AK Parti ile değişti. '. Abdülhamid'ten yollarının yapılmasını isteyen Ermeneklilerin yolunu 100 yıl sonra biz yaptık. Başyayla'da Hükümet Konağını, Sarıvelilerde sulama göletini biz yaptık. Daha neler neler. Ne mutlu ki vandaşımız bütün bunların farkında. İnsanı beşer nisyan ile mağlülmüş. Bize düşen sadece insanlara yaptıklarımızı hatırlatmak olacaktır. Çok şükür ki anlatacağımız yüzlerce hizmetimiz var. Biz insanlara verdiğimiz hizmetleri anlatarak bir seçim süreci yaşayacağız acaba muhalefet buralara geldiği zaman ne anlatacak" dedi
 

Bu haber toplam 1438 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ