21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Parti İl Başkanı Atik ten Anneler Günü Mesajı
07 Mayıs 2011 Cumartesi 14:04

Ak Parti İl Başkanı Atik ten Anneler Günü Mesajı

AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK, Anneler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında anneye olan sevgi ve hizmetin diğer sevgi ve görevlerden önce geldiğini kaydetti.

Geleceğin güçlü Türkiye’sine yön verecek olan nesillerin yetişmesinde annelere büyük görev ve sorumluluk düştüğünü kaydeden AK Parti İl Başkanı Süleyman ATİK,
“Kadınlarımızın her alandaki etkin katılımlarının yanında, annelik sorumluluklarını da özveriyle yerine getirmeleri her türlü takdirin üzerindedir” dedi.

Anne sevgisi insanın yaşamı boyunca devam eden anlamlı duyguların başında geldiğini ifade eden AK Parti İl Başkanı Süleyman ATİK, anneliğin sürekli sevgiye ve özveriye dayanan, dünyadaki hiçbir değerle ölçülemeyecek ve yeri hiçbir zaman doldurulamayacak çok yüce bir duygu olduğunu vurguladı.

AK Parti İl Başkanı Süleyman ATİK, “Anneliği anlatmaya sözler yetersiz kalır. Senenin bir günü değil her günü her anında annelerimize saygı ve sevgimizi esirgemememiz gerekir. Annelerimiz rahat ve huzurlu oldukça toplum da o kadar güçlü olur. Çocuklar hayata dair ne varsa annelerden öğrenirler. Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren annelerimiz, bizlerin ilk öğretmenidir, hayat boyu yol göstericimizdir. Anneler dünyanın en güzel varlıklarıdır. Bizleri her türlü sıkıntıya katlanarak yetiştiren ve bizler için her şeyin en iyisini isteyen annelerimizin kıymetini bilmeliyiz. Annelerimizi sevindirmek, onları ne kadar sevdiğimizi söylemek için özel günlere ihtiyaç duymamalıyız. Bu vesile ile dünyanın yüce varlığı olan annelerin Anneler gününü kutluyor, ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.
 

Bu haber toplam 942 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ