16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ak Parti İl Başkanı Süleyman Atikten Kandil Mesajı
25 Ağustos 2011 Perşembe 17:20

Ak Parti İl Başkanı Süleyman Atik'ten Kandil Mesajı

AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK, Tüm İslam aleminin, Kadir gecesini kutlayarak, Ramazan ayı boyunca tutulan oruçlar ile yapılan ibadetlerin kabul olması dileğinde bulundu.

İl Başkanı Atik, yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Çeşitli muştularla bizi ziyaret eden vefalı dostumuz Ramazan Ayı’nı uğurlamaya hazırlandığımız bu günlerde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak ediyoruz.

Kadir Gecesi, Kur-an’ın övdüğü, refah, huzur ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dilek, dua ve temennilerin kabul edildiği kutlu bir gecedir.

Pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve mutluluğun doruğa ulaştığı, Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü taşıdıklarını belirten İl Başkanı Atik, Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi'ne kavuşuyor olmanın sevinci ve heyecanını yaşıyoruz.

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, kavuşacağımız Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlandırılmaktadır. Rahmet ve mağfiretin sağanak halinde yağdığı Kadir Gecesi, faziletine inanarak idrak ettiğimiz takdirde kurtuluşumuza vesilece olacaktır.

Cennet kapılarının aralandığı bu gecede, yüce Rabbimizden başta vatanımız, milletimiz olmak üzere tüm insanlığın terör belasından kurtulmasını, akan kan ve gözyaşının bir an önce durmasını dilerim.

Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı mübarek Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini, sıkıntılarının giderilmesini yüce Allah’tan niyaz ederim. Hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin Kadir gecesini kutluyarak, Ramazan ayı boyunca tutulan oruçlar ile yapılan ibadetlerin kabul olmasını dilerim." dedi.
 

Bu haber toplam 781 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ