19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi ÜNLÜden 15. Yıl Kutlama Mesajı
13 Ağustos 2016 Cumartesi 18:54

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi ÜNLÜ'den 15. Yıl Kutlama Mesajı

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü; AK Partinin 15. kuruluş yıldönümü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı.

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü;

14 Ağustos 2001 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan partimiz geride bıraktığı 15 yılda tüm zorluklara ve önümüze çıkartılan engellere rağmen Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır bir başarıya imza atmıştır.

Partimiz kuruluşundan bugüne Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmıştır ve millete rağmen siyaset yapmamış bizzat milletin kendisi olmuştur. Partimiz kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış AK Kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır.

AK Parti; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletinin gönlünde yer bulmaya devam edecek ve bu necip millete hizmete kesintisiz devam edecektir. 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde de seçilmiş Cumhurbaşkanı, seçilmiş siyasi irade ve milli iradesine sahip çıkarak asil ve asıl olduğunu bir kez daha tüm dünyaya gösteren Karaman Halkımıza ve kahraman milletimize hizmet etmek boynumuzun borcudur.

AK Parti Karaman Teşkilatı olarak bizler bundan önce olduğu gibi bundan sonra da milleti iradesi üzerinde irade tanımadık, tanımayacağız. Vatanımıza, bayrağımıza, birliğimize ve bütünlüğümüze göz dikenlerin her daim karşısında olacağız. 15 Temmuz’daki hain girişimden bu tarafa yakalanan büyük birliktelikle omuz omuza Türkiye olarak 2023 hedeflerine yürüyeceğiz.

Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 15’inci kuruluş yıl dönümünün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Bu haber toplam 3471 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ