16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Partinin yeni seçim şarkısı
12 Haziran 2011 Pazar 20:42

AK Parti'nin yeni seçim şarkısı

AK Parti'nin büyük ilgi gören seçim klibinin sırrı ne? Bu klip neden bu kadar ilgi gördü? Seçim sonucuna katkısı oldu mu?

BU ŞARKININ VE MESAJ DOLU SÖZLERİNİN AK PARTİNİN OY PATLAMASINDA ETKİSİ VAR MI?

Aynı yoldan gelmişiz biz,
Aynı sudan içmişiz biz,
Yazımız bir, kışımız bir,
Aynı dağın yeliyiz biz.

Şarkılarda bir, türkülerde bir,
Hep beraber söyleriz biz.
Halaylar bir, horonlar bir,
Aynı sazın teliyiz biz.

Gönüller bir, dualar bir,
Bir Allahın kuluyuz biz.
Has bahçedir yurdumuz,
Aynı bağın gülüyüz biz.

AK Parti'nin Türkiye'nin birlik ve beraberliğine vurgu yapan 'Aynı' adlı reklam filmi büyük beğeni topladı. Arter Reklam Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Erol Olçak, klibin büyük ilgi görmesinin nedenini "doğal" olmasına bağladı.

Klibin tadı doğallıkta diyen Erol Olçak şunları söyledi: "İnsanlarımız evde, sokakta, hayatın içindeki tarzlarıyla parçayı seslendirdi. Bu doğal hallerini filme aktardır. Her bölgeden insanımız yer alıyor. Onlar da bu klipte oynamaktan keyif aldı' dedi.

50 KİŞİ OYNADI

Parçanın söz yazarı Özhan Eren. Seslendirenler çok ünlü olmayan iki arkadaş. Klipte 50 kişi oynuyor. Yarısı gönüllü yarısı reklam ajanslarından. Doğallığın sırrı aralarında ev kadınları ve öğrencilerin de bulunduğu amatör oyuncuların olması. Çekimler 4 gün sürdü. Çok eğlenceliydi.

BAŞBAKAN ÇOK BEĞENDİ

Kendisine fikri paylaştıktan sonra klip biter bitmez Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a izlettirdik. Çok beğendi. Hemen sonra zaten yayına soktuk. Herkes çok beğenmiş. Bu klip son reklam filmimiz değil. Bugün Başbakanımızın oynadığı 2023 vizyonun anlattığı reklam filmi yayınlanacak. Seçime bu reklamla gideceğiz.

Bu haber toplam 6951 defa okunmuştur
YORUMLAR
OZKOCAK
MEHMET
harbi cok guzel olmus ama keske politik olmadan birlik beraberlik turkusu olsaydida heryerde herkes soyleyip dinleselerdi
06 Haziran 2011 Pazartesi 20:11
ÜYE İŞLEMLERİ