19 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK PARTİYE DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR.
29 Mayıs 2015 Cuma 14:16

AK PARTİ'YE DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR.

AK Parti Karaman Teşkilatı ve Milletvekili Adayları Recep Konuk ve Dr. Şeker'e destek çığ gibi büyüyor.

Türkiye Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar ve Türkiye Koop-İş Sendikası Heyeti ile birlikte Pankobirlik Genel Müdürü Tamer Taşpınar, AK Parti Karaman Milletvekili Adayları Recep Konuk ve dr. Recep Şeker'e desteklerini açıklamak için Karaman'a gelerek İl Teşkilat binasında basın toplantısı düzenledi.

Toplantıya AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Ahmet Akça, Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer ve partililer katıldı. Toplantı'da konuşan AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü ''Sayın genel başkanıma ve genel müdürüme çok teşekkür ediyorum. AK Partimize destek için buralara kadar geldiler. Allah onlardan razı olsun.

Bizde gece gündüz çalışarak sizlere hizmet edeceğiz. İki adayımızda bir birinden değerli insanlar. Adaylarımıza sizlerin desteğini de görmek bizi mutlu etti. İnşallah 7 Haziran'da durmak yok yola devam diyeceğiz'' dedi.

Basın toplantısında konuşan Türkiye Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar ''AK Parti 2002 yılından beri yaptıkları ile hepimizin gönlünde taht kurmuştur. Bizlerde burada sayın Recep Konuk ve Recep Şeker'e desteklerimizi belirtmek için bulunuyoruz. Sayın Recep Konuk beyin yaptıkları ortadadır. Örnek bir insandır.

Tarım alanında Türkiye de ender insanlardandır. TORKU gibi bir markayı çıkartarak Dünya pazarına sundu. Bununla birlikte tam bir işçi, çiftçi ve insan dostudur. Biz her zaman yanında olacağız. İnşallah 7 Haziran'da başarılı olacağına inanıyoruz. Biz sendikamız ve üyelerimiz olarak Recep Konuk ve Dr. Recep Şeker'in yanındayız. Çok iyi işler yapacaklarından eminiz. Allah yollarını açık etsin'' dedi.

Pankobirlik Genel Müdürü Tamer Taşpınar da Recep Konuk ile mesai arkadaşı olmanın bir gurur olduğunu dile getirerek ''Sayın başkanımla birlikte mesai arkadaşlığı yapma fırsatı buldum. Gerçekten kendisi seçkin bir insan. Yaptıkları ile bunu zaten kanıtlamış birisi. 35 tane fabrikayı kurmuş çiftçiye, işçiye, bölge insanına umut olmuştur. Bölgeyi adım adım bilen birisi.

Böyle bir insanın siyasette olması gerektiğini düşünüyorum Ülkede çok iyi işler yapacağını biliyorum. Ülkemize hayırlı olsun. Gönülden sayın başkanımı destekliyorum Allah yardımcısı olsun'' dedi.

AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü, basın toplantısının ardından AK Parti Karaman Teşkilatı ve Milletvekili Adayları Recep Konuk ve Dr. Şeker'e desteğini açıklayan Türkiye Sulama Kooparatifleri Merkez Birliği Genel Başkanı A. Halis Uysal'a teşekkür etti.

dsc_4085.jpg

dsc_4097.jpg

dsc_4099.jpg

Bu haber toplam 2047 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ