25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akıttıkları Kanda Boğulacaklar
16 Temmuz 2011 Cumartesi 09:38

Akıttıkları Kanda Boğulacaklar

Saadet Partisi Karaman il başk. ŞABAN ŞAHİN, 13 askerimizin şehit düştüğü, 7 askerimizin yaralandığı Diyarbakır-Silvan'daki terörist saldırıyı lanetledi.

Şehit askerlerimize Allah’dan rahmet, yaralı askerlere şifa dileyen ŞAHİN, “Bu alçak saldırıyı gerçekleştirenler bilmelidir ki hiçbir zaman karanlık hedeflerine ulaşamayacak, akıttıkları kanda boğulacaklardır” dedi.

Mübarek Beraat kandilinin arefesinde gerçekleşen bu hain saldırının hedefinin, kin ve nefret tohumları ekerek milletimiz arasındaki kardeşlik bağlarını provoke etmek olduğunu belirten ŞAHİN, saldırının zamanlamasının da manidar olduğunu vurguladı. ŞAHİN; “Bu menfur saldırı ülkemiz üzerinde oynanmak istenen karanlık planların bir uzantısıdır. Ülkemiz ve bölgemiz tarihi gelişmeler yaşarken, milletimizin huzur ve güvenliğini hedef alan bu saldırıların arkasında sinsi emellerin, hain planların olduğu açıktır.

Asıl hedef taşeron terör örgütü eliyle milletimiz arasında kin ve nefret tohumları oluşturmak, bu yolla kardeşlik ortamını sabote etmek ve ülkemizi istikrarsızlığa sürüklemektir. Ancak bu alçakça planları yapanlar ve onların tetikçiliğine soyunanlar şunu bilmelidir ki, hiçbir zaman bu hedeflerine ulaşamayacaklardır. Milletimiz tarihten aldığı tecrübe ve sahip olduğu engin sağduyu ile bu alçak planları boşa çıkaracaktır. Mübarek üç ayları yaşıyoruz.

Yarın anlamı kurtuluş olan Berat kandili kutlayacağız. Biz Türküyle-Kürdüyle aynı milletin evlatlarıyız. Rabbimiz bir, kitabımız bir, kıblemiz bir, tarihimiz bir. Ne kukla teröristler, ne de onun ipini elinde tutan karanlık eller bu birlikteliği bozamayacak. Milletimiz bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberliğini en güzel şekilde muhafaza etmeye devam edecektir.

En büyük temennimiz, teröristlerin bir an evvel yakalanarak adalete teslim edilmeleri ve arkasındaki karanlık odakların açık yüreklilikle deşifre edilmesidir. Milletimizin başı sağolsun ” dedi.
 

Bu haber toplam 670 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ