25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKP Karaman İl Başkanı Süleyman ATİKten Basın Açılaması
27 Ağustos 2011 Cumartesi 10:49

AKP Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK'ten Basın Açılaması

Ramazan ayı çalışmaları hakkında bir basın açıklaması AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK yayımladı;

Belki seneye bir daha beraber olamayacağımız mübarek Ramazan-ı Şerif’in Rahmetinden, mağfiretinden ve engin bereketinden ödüllendirileceğimiz, son demini hızla yaşıyor, son günlerine doğru hüzünle ilerliyor, ondan ayrılacak olmanın değil belki ama, hüzünlü bir burukluğun sevincini bayramla yaşıyor olacağız.

Gerçekten ruhlarımızın tazelendiği arındığımız, yeniden hayata tutunma umutlarımızın yeşerdiği, bu güzel günleri, birlik ve beraberliği bir daha göremeyeceğiz. Umutların arttığı bu günler, gönül dinginliği ve huzurumuzun var olduğu günler. Lakin milli birlik ve beraberliğimize kasteden eli kanlı hain terör örgütü, bu mübarek Ramazan’da da, şeytanlar bağlıyken bile aşağılık şeytan göreviyle yine yüreklerimizi şehitlerimizin kanlarıyla sızlattılar, analarımızın gözlerine yaş, babalarımızın yüreklerine ateş düşürdüler.

Bizim AK Parti olarak derdimiz Türkiye Cumhuriyeti Devletinin toprak bütünlüğü ve tüm dünya üzerinde, birlik ve beraberlik, kardeşlik duygularımızın gelişmesi, daha çok özgürlük, saygı ve sevgi. Sevgi taşımayan taşlaşmış yüreklere, buradan çok net ifade ediyoruz ki; sizler işlediğiniz bu kötülüğün bedelini, hem bu dünyada, hem öbür alemde ödeyeceksiniz. Kararan ruhlarınızın aydınlanmasını temenni ediyoruz.

AK Parti Karaman İl Teşkilatı olarak Ramazan ayının manevi havasını fert fert yaşamaya çalıştığımız gibi, boş da durmadık. Başında ki rahmeti, ortasında ki mağfireti ve sonu güzellik, kardeşlik dolu bu günleri, kimsesizlerin kimsesi, hatırı sorulmayanların gönül elçisi ve sofraların bir tutam tuzu olabilme adına, yine yollara düştük. Ramazan’ın yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğunun bilinciyle Ramazan boyunca bir çok faaliyete imza attık. Bu ayın manevi iklimini fakir-fukaramızla, yetimlerimizle, ihtiyaç sahibi yüzlerce ailemizle bir arada yaşamanın, onlara gücümüzün yettiği oranda yardım etmenin, mutluluğu içerisindeyiz.

İl geneli ve merkeze bağlı 56 mahallede AK Kadroların gönül erleri ihtiyaç sahiplerine gıda paketleri ulaştırdılar. Burada bu dağıtım işinde, en başta ziyadesiyle çalışarak gayret gösteren, Kadın Kolları İl Başkanı ve ekibini tebrik ediyor, gayretli çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyorum. Toplam olarak İl genelinde 2500 gıda paketi dağıtık, gönül arzu ederdi ki imkanlar geniş olsa da, daha çok insanımıza ulaşabilsek. Derdimiz gönülden, samimiyetle, onların dertlerini anlamak ve varsa imkanlar ölçüsünde sorunlarını çözebilmek, gayret gösteren herkesden Allah razı olsun.

Bizim siyasetteki anlayışımız ortaya eser koyma siyaseti, milletimize hizmet siyaseti yapmaktır. Bizim derdimiz hoş kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Adam o dur ki koya dünyada bir eser, eseri olmayanın yerinde yeller eser. Bizim bu dünyada yapılan hizmetler neticesinde dikili bir ağacımız var, bizden sonra insanlar, hizmetlerimizi ve eserlerimizi konuşacak, Allah bizden bu millete hizmet etme duygumuzu eksik etmesin. Ramazan-ı Şerif’in bu günlerinde, ebedi azaptan kurtuluşa erilecek, günlerini idrak ediyoruz.

Bu vesile ile içerisinde bin aydan hayırlı bir gece olan leyle-i Kadr-i idrak edeceğiz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın gelişmesini, bolluk ve bereketin sizlerin, ülkemizin, tüm insanlığın üzerine olmasını diliyor, geride bırakacağımız, mübarek bir ayın hüznünü ve burukluğunu, erişeceğimiz bayram sevinciyle unutmak ve tüm güzelliklerin, bolluğun, bereketin tüm İslam aleminin üzerinde olmasını temenni eder, Ramazan bayramınızı kutlarım. Nice Bayramlarda görüşmek ümidiyle Allah’a emanet olun.

Karamanintrenet.com
 

Bu haber toplam 861 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ