19 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ali Çiftçi; fuarı özetledi, “Yabancılar yapar, Biz bakarız”
26 Mayıs 2015 Salı 19:43

Ali Çiftçi; fuarı özetledi, “Yabancılar yapar, Biz bakarız”

Saadet Partisi Karaman Milletvekili Adayı Ali Çiftçi, Çiftçi Fuarına katıldı.

1. Toki Kapalı Pazar Yerinde kurulan fuarın açılışını Karaman Valisi, Karaman Belediye Başkanı, Ziraat Odası Başkanı ve Saadet Milletvekili Adayı Ali Çiftçi yaptılar. Açılış sonrası, çiftçi ekipmanlarının yer aldığı standları dolaşan protokol, çiftçilerin tarım üretiminde kullanacağı malzemeler hakkında bilgiler aldılar.

Saadet Partisi Karaman Milletvekili Adayı Ali Çiftçi yaptığı açıklamada , “Çiftçi Bayramı adı altında, tarım fuarının açılışını yaptık. Firmaların sergilediği, tarımda kullanılan makine ve ekipmanları gördük. Öncelikle, böyle bir etkinliğe davet edildiğimiz için teşekkür ediyoruz. Ancak, önemli bir hususu dikkat çekmek istiyoruz.

Sergilenmiş olan tüm makinaların önemli hayati aksamı maalesef dışarıdan ithal ediliyor. Tamamiyle milli diyebileceğimiz makine göremedik. Öteden beri şöyle bir aldatmacayla karşı karşıya kaldık; Efendim bu ürünler ülkemizde yapılıyor, yapıyoruz aldatmacası!

Makineyi makine yapan; olmazsa olmaz parçaları dışarıdan getirilerek ve ülkemizde monte edilerek yapılmaktadır. Bu da Ak Parti hükümetinin utancıdır.

Merhum Erbakan Hocamızın ağır sanayiye verdiği önemi biliyoruz. Fabrika yapan fabrika temelleri atıyordu. Türkiye’de motor üreten ilk fabrika Merhum Hocamızın gayretleri ile açıldı. Son zamanlarda yaşadığımız en büyük utançlardan biri de pancar motor fabrikasının kapatılmış olmasıdır.

Ak Partiyle en büyük farkımız Milli Görüş yapar, onlar kapatır ve satar. Bunu da bu fuarımızda her zaman olduğu gibi tecrübe ettik.

Bu fuarın maalesef özeti; “Yabancılar yapar, Biz bakarız” olmuştur…’’

1.20150526194514.jpg

2.20150526194525.jpg

3.20150526194547.jpg

Bu haber toplam 1340 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ