22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Atik ’’Türk devletini hiç kimse silahla ve şiddetle hizaya getiremez” dedi
18 Ağustos 2011 Perşembe 17:20

Atik ’’Türk devletini hiç kimse silahla ve şiddetle hizaya getiremez” dedi

Başbakanımızın da ifadesiyle; '’SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ'’ diyen Süleyman ATİK, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK, dün Hakkari'nin Çukurca ilçesinde meydana gelen terör saldırısıyla ilgili bir açıklama yaparak, ’’Türk devletini hiç kimse silahla ve şiddetle hizaya getiremez” dedi

"Hakkari'nin Çukurca ilçesinde askeri konvoyun geçişi sırasında teröristlerce düzenlenen mayınlı saldırıda 12 askerimizin şehit ve yaralı askerlerimizin de bulunduğu haberi yüreğimize bir kez daha kor alev gibi düşmüştür." dedi.

"Mübarek Ramazan Ayı'nda dahi kan akıtmaktan çekinmeyen, 74 milyonluk Türkiye Cumhuriyeti Devletini silahla hizaya getirmeyi düşünen bir avuç çapulcu şunu unutmasınlar ki bu hesapları dün tutmadığı gibi bugün de, yarında hiçbir zaman tutmayacaktır.

Hain teröristlerin ve onların siyasi uzantılarının ülkemizi bölmeye, insanlar arasına nifak tohumları ekmeye yönelik gayretlerine, önceden olduğu gibi bundan sonra da en güzel cevabı yine milletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kararlılığı verecektir.

Bu hain saldırıya misliyle mukabele yapılarak hava harekatında Kandil dağında 60 hedef karadan da 168 hedef topçu ateşiyle bombalanarak bu işin hem içerde hem dışarıda ki uzantılarının kökünü kurutulması adına kesin karar ortaya konmuştur.

Derdimiz milli birlik ve beraberlik adına başlattığımız bu süreci doğu ve güneydoğuda yaşayan kürt kökenli vatandaşlarımıza zarar vermeden götürmek, onlara devlet olarak sahip çıkmak ve eli kanlı terör örgütüne o bölgeyi teslim etmemektir.

Bölgedeki vatanını ve milletini seven vatandaşlarımıza sağduyulu olmalarını ve devletimize güvenerek bölgenin eli kanlı terör örgütünden temizlenmesine yardımcı olmaları çağrısı yapıyorum. Bizler inanan insanlar olarak kardeşiz. Bu kardeşlik bağımıza kimse sekte vuramaz. ’’Biriz be Beraberiz.’’

"Mübarek Ramazan ayında ülkesi ve milletinin aydınlık yarınları adına bugüne kadar çekinmeden göğsünü düşmana siper ederek şehitlik mertebesine erişmiş askerlerimiz, polislerimiz ve tüm güvenlik birimlerimize Allah'tan rahmet, şehit ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Polis Teşkilatımıza ve ulusumuza başsağlığı, sabır ve yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim." dedi.
 

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 667 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ