25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bahçeliye Göre 8 Rakamının Sırrı?
29 Mayıs 2011 Pazar 00:27

Bahçeli'ye Göre 8 Rakamının Sırrı?

MHP lideri Bahçeli'ye göre Başbakan'ın konuşmaları 8 sayısı gibi. Tüm konuşmaları bir yerde başlayıp aynı yere dönüyor, çelişkili ve kafası karışık

İlginç bir matematik hesabıyla nasıl iktidar olacaklarının formülünü açıklayan MHP lideri Devlet Bahçeli'nden yeni bir matematiksel açıklama geldi. Başbakan Erdoğan'ın konuşmalarını 8 sayısına benzeten Bahçeli, "Tüm konuşmaları bir yerde başlayıp aynı yere dönüyor, çelişkili ve kafası karışık" dedi.

Partisinin mitingleri için Ankara'dan karayoluyla yola çıkan Bahçeli, yolda basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Gazetecilerle bir süre sohbet eden Bahçeli, bir gazetecinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mitinglerdeki konuşmalarını anımsatarak, değerlendirmesini sorması üzerine, eline bir kağıt alarak, birkaç tane sekiz rakamı çizdi.

Başbakan'ın konuşmasının sekiz rakamı gibi bir yerden başlayarak dönüp dolaşıp aynı yerde geldiğini belirten Bahçeli, ''Tüm konuşmaları bir yerde başlayıp aynı yere dönüyor. Konuşmalarında tamamen çelişki var. Kafası karışmış durumda'' dedi.

SEKİZ SADECE ŞOFÖR EĞİTİMİNE YARAR

Sekiz rakamının sadece şoför eğitimi konusunda işe yaradığını anlatan Bahçeli, ''Eğer araba kullanmaya yeni başlayan bir kişi sekiz rakamı gibi manevra yaparsa sürücülüğünü geliştirir'' diye konuştu.

Bu haber toplam 1060 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ