19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Barajları Millet Kaldıracak!
08 Haziran 2011 Çarşamba 16:34

Barajları Millet Kaldıracak!

Karaman HAS Parti Milletvekili adayı Av. Abidin ÇAĞLAYAN, Dolmuşçu esnafını ziyaret etti.

Ziyarette dolmuşçu esnafı, her gelen belediye başkanı kendilerinin durumunu zorlaştırdığını, belediye başkanının haksız uygulamalarına maruz kaldıklarını, belediye başkanına ulaşamadıklarını, mazotun çok pahalı olduğunu, zor durumda olduklarını, sorunlarına çözüm üretecek muhatap bulamadıklarından şikâyetçi oldular. Çağlayan, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, Has Parti'yi anlattı ve destek istedi. Esnafın sorunlarını çözecek tek partinin HAS parti olduğunu ve umudun Numan KURTULMUŞ’ta olduğunu ifade etti.
 

Ak Parti başlatmış olduğu seçim kampanyasını İstikrar kavramı üzerine oturtmak ve istikrarın da 2023'e kadar bozulmamasını istediğini hatırlatan Çağlayan, sözlerine şöyle devam etti: "Kendilerine şu soruyu sormak hakkımızdır, sanıyorum. Sizin istikrardan anladığınız nedir? Türkiye' de 8 yılda maddi ve manevi açıdan neler düzelmiştir ki, hala istikrardan bahsedebiliyorsunuz? Artan işsizlik, dağılan tezgahlar, kapanan kepenkler, sürekli artan iç ve dış borçlar, tarımda uygulanan kotalar, bitirilen hayvancılık, mazota, gübreye, benzine, tarım ilaçlarına yapılan insafsız zamlar, artırılan vergiler, kredi kartı, tüketici kredisi faciaları Ak Parti iktidarının eseri değil midir? Üzülerek ifade ediyorum ki, AK Parti' nin iktidarda olduğu 8 senenin sonunda, sadece kötü gidişte istikrar vardır. İşsizlikte, adaletsizlikte, yoksullukta, yolsuzlukta, gelir dağılımındaki adaletsizlikte, artan borçlarda, kapanan kepenklerde, uygulanan kotalarda istikrar vardır. "9 yıldır Neyin istikrarını sağladınız Fukaralığın istikrarı olmaz!"
 

Biz böyle bir istikrarı milletin hayrına görmüyoruz. Yanında adalet olmayan bir istikrar vaadi, kandırmacadan ibarettir. Bu ülkenin istikrarla birlikte ve onun hemen yanında adalete, adaletli bir yönetime ihtiyacı var. Bu da ancak HAS Parti iktidarında gerçekleşecektir" diye devam eden Çağlayan, daha sonra şunları söyledi:
"Milletimiz 'bölünme, bizi seçmezseniz şu gelir bu gelir, baraj vb' dedikodularla yolumuzu kesmek isteyenlere de fırsat vermeyecektir. Ak Parti' nin büyük bir endişeyle sarıldığı ve 12 Eylül ürünü olan seçim barajlarını da, milletimiz HAS Parti' ye verdiği oylarla yıkacak, HAS Parti'yi Meclis' e taşıyarak yepyeni bir siyaset dönemini başlatacaktır. Biri birleriyle mahalle kavgalarında dahi söylenmeyecek üslupla kavga etmeyi, biri birilerine hakaret etmeyi siyaset zannedenlerin gerek AKP ve gerekse de CHP ve MHP' nin bu ülkenin bir 4 yılını daha heba etmelerine milletimiz fırsat vermeyecektir. Has Parti' miz biz inanıyoruz ki, Türkiye siyasetine getirmiş olduğu seviyeli üslubun karşılığını milletimizde bulacak ve 12 Haziran seçimlerinde, en başarılı neticeyi alarak seçimlerin yıldızı olacaktır" Dedi.

has-parti-1.20110608163615.jpg

has-parti-2.20110608163637.jpg
 

Bu haber toplam 838 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ