18 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başbakan Erdoğan, Konyalılara Davutoğluna Sahip Çıkın Dedi
22 Nisan 2011 Cuma 00:57

Başbakan Erdoğan, Konyalılara Davutoğlu'na Sahip Çıkın Dedi

Ankara Arena Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılan Konya milletvekili adayları Başbakan Erdoğan’la bir araya geldi. Erdoğan, Konya’nın desteğini her zaman gördüklerini söyledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’da 550 milletvekili adayının tanıtıldığı programın ardından il il milletvekilleriyle bir araya geldiği öğrenildi. Konya milletvekili adaylarıyla da bir süre görüşen ve daha sonra hatıra fotoğrafı çekinen Başbakan Erdoğan’ın Konya’dan sitayişle bahsettiği belirtiliyor. Erdoğan Konya milletvekili adaylarına “Yolumuz, bahtımız açık olsun. Allah utandırmasın. Allah, yar ve yardımcımız olsun diyorum” dedi.

DAVUTOĞLU’NA SAHİP ÇIKIN

Başbakan Erdoğan, heyete Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nu işaret ederek, Türkiye ve dünya için çok önemli bir değer olduğunu söyledi. Konya’dan 14 ismi de milletvekili olarak Meclis’te görmek istediğini kaydeden Erdoğan, Davutoğlu’ndan da yurtdışı işlerinden acil olmayanları biraz geriye almasını, Konya meseleleri üzerine yoğunlaşmasını istedi. Bakan Davutoğlu’nun, Konya’da bugün düzenlenecek tanıtım toplantısına katılması Mayıs ayının 3’ünden itibaren de Konya’da çalışmalarda yoğun olarak yer alması bekleniyor.

İSİMLERİYLE HİTAP ETTİ

Başbakan Erdoğan’ın çoğu yeni olan Konya milletvekili adaylarına tek tek isimleriyle hitap ettiği ve onları etkilediği belirtiliyor. Başbakan Erdoğan’ın adaylarla birlikte çekindiği ilk fotoğraf karesinde ise bazı ayrıntılar dikkat çekiyor. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nu sağına, Prof. Dr. İlhan Yerlikaya’yı ise soluna alan Erdoğan, onların hemen yanına bayanların oturmasını işaret etmiş. Oturulan sıranın sonlarında ise Mustafa Kabakçı ve Hüseyin Üzülmez yer alıyor. 

Bu haber toplam 990 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ