25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çataklılar Derneği Gençleri Hollanda da Buluştular
28 Mayıs 2011 Cumartesi 16:58

Çataklılar Derneği Gençleri Hollanda' da Buluştular

Geçtiğimiz hafta Hollanda Çataklılar Derneği Gençlik Çalışma grubunun tertip ettiği Gençlik şöleninde, Hollanda’nın değişik şehirlerinden gelen Çataklı Gençler katıldı.

Geçtiğimiz hafta Hollanda Çataklılar Derneği Gençlik Çalışma grubunun tertip ettiği Gençlik şöleninde, Hollanda’nın değişik şehirlerinden gelen Çataklı Gençler katıldı. Vlaardingen şehrinde , Mozaik futbol kulübünde organize edilen şölene Hollanda’da yaşayan Çataklı gençler katildi.

Şölenin açılısında dernek kurucularından Sami Yıldırımer, “Bu şölenin siz gençlerin inisiyatifinde organize edilmesi gerçekten biz dernek yöneticilerini çok memnun etti.Bu tür çalışmalarınızın devamını getirmenizi bekliyoruz. Derneğimizin esas amacı akrabalarımızı ve yeni neslimizi birbiriyle tanıştırmak ve kaynaştırmaktır” açıklamasında bulundu.

Yönetim adına söz alan Avrupa Çataklılar Derneği Genel Sekreteri Fehmi Uzun, “Başkanımız Mustafa Koçak, yeni yönetimimizin kurulmasından buyana hep gençlerle ilgili faaliyetleri düşünmüştür ve yönetim kurulumuzdan devamlı bu konuda çalışma yapmamızı istemiştir. Mart ayında yaptığımız 1.Avrupa çataklılar derneği şölenini biz dernek yöneticileri tertip etmiştik.Ogün kurduğumuz gençlik çalışma grubumuz bu yaz gençlik şölenimizi tertip etti.Bundan son derece mutluluk duyuyorum ve bu faaliyetlerinizin devamını bekliyorum. Ayrıca bu salonu ve futbol sahasını bize tahsis eden Mozaik vakfı başkanı Zekeriya Arslan ve Ahmet Arslan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra şölene gelen gençler teker teker tanıtıldı.Tanıtımdan sonra söz alan Gençlik koordine başkanı Mustafa Akpınar şunları söyledi: “Yönetimimize bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz.Bu gençlik yaz şölenimiz ve eğlencemiz bizim için ilk olması sebebiyle iyi bir tecrübe kazandık. İstişare toplantılarımızda bu sene ve gelecek seneler için Avrupa’daki Çataklı gençlerimizin birbirini tanıması adına güzel ve sürpriz organize ve faaliyetler yapmayı hedef edindik.”

Konuşmaların ardından, gençler eğlenirken, ayrıca mangal partisi düzenlendi.

catak-1.jpg

catak-2.jpg

 

 

 

Bu haber toplam 1188 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ