25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP Adayı Koçak Ayrancı Ve Köylerindeydi
28 Mayıs 2011 Cumartesi 13:12

CHP Adayı Koçak Ayrancı Ve Köylerindeydi

CHP seçim çalışmalarına Ayrancı ve köylerinde devam etti. Karaman Milletvekili adayı Osman Nuri Koçak, Aile sigortasının önemine vurgu yaptı

Seçim çalışmaları için köy köy gezen ve köylünün çok zor durumda olduğunu belirten Osman Nuri Koçak, izlenen yanlış politikalar nedeniyle çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan köylü vatandaşların borçlarının günden güne artığını anlattı.

Köylülerin borçlarını borçla ödemeye çalıştıklarını ancak bununda çare olmadığını söyleyen Koçak, bu nedenle çiftçi ve köylü vatandaşların topraklarının hacizden dolayı elinden gittiğini söyledi.

CHP Karaman Milletvekili adayı Koçak, CHP iktidarında proje seferberliği başlatılacağını ifade ederek, “CHP iktidarında kan ağlayan köylünün ve çiftçinin borçlarından kurtulmasını sağlayacak ve çiftçi, köylü vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek projeleri en kısa zamanda hayata geçireceğiz’’ dedi.chp-karaman-o-nuri-kocak-1.jpg

‘CHP iktidarında mazot, çiftçiye litresi 1,5 liradan verilecektir’ diyen Osman Nuri Koçak, “Sulamadan kaynaklanan elektrik borcu silinecek, gübre ve tohum fiyatları da makul seviyelere çekilecek ve köylünün, çiftçinin yetiştirdikleri ürünlerin para etmesi sağlanacaktır." ifadesini kullandı.

Bu haber toplam 2063 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ