21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Karamana Geliyor
04 Mayıs 2011 Çarşamba 02:57

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Karaman'a Geliyor

Kılıçdaroğlu, 12 Mayıs'ta saat 17:00 de Aktekke Meydanında düzenleyeceği Miting ile halka seslenecek.

12 Haziran Milletvekilliği Seçimleri için geri sayım sürerken, Siyasi Partilerdeki propaganda çalışmaları da hız kazanmaya başladı.

Karaman’da Seçimler için henüz bir heyecan yaratamayan Siyasi Partiler çalışmalarını sadece vatandaş ziyaretleri şeklinde yürütürlerken, vatandaşlar Milletvekili adaylarının Karaman’a yapacakları projelerini merakla bekliyor.

Seçimlerde bir diğer önemli etken ise Siyasi Partilerin Genel Başkanlarının yapacakları Mitingler ve bu mitinglerde verecekleri mesajlar.

İşte bu noktada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Karaman’a gelecek ilk Siyasi Parti Genel Başkanı olacak.

Kılıçdaroğlu 12 Mayıs 2011 Perşembe günü Konya’da yapacağı Miting sonrasında Karaman’a gelerek saat 17’de Aktekke meydanında Karaman Halkına hitap edecek.chp-kilicdaroglu-karaman-m.jpg

Kılıçdaroğlu’nun 12 Mayıs’taki Konya mitinginde özellikle CHP’nin Tarım Politikaları konularında önemli açıklamalar yapması beklenirken, Karaman’da yapacağı mitingde hangi konulara değineceği de merak konusu oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 12 Mayıs’taki Karaman ziyareti için CHP İl Teşkilatının hummalı bir çalışma başlattığı ve hazırlıkların yoğun bir şekilde sürdüğü gözlendi.

Bu haber toplam 1212 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ