21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Davutoğlu Konyayı Geziyor Karamana da Gelecek
24 Mayıs 2011 Salı 04:41

Davutoğlu Konya'yı Geziyor Karaman'a da Gelecek

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Seçim bölgesi Konya'nın tüm ilçelerini karış karış geziyor. 30 Mayıs 2011 Günü de karaman'da olacak

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Seçim bölgesi Konya ve tüm ilçelerini gezerken geçtiğimiz hafta Ereğli'deydi. Ereğli'den 2 milletvekili çıkarmalarını isteyen Davutoğlu 30 Mayıs 2011 Pazartesi günü de Karaman'a gelecek.

Karaman'da aktekke Kent Meydanı'nda saat: 18:00 de bir miting düzenleyecek olan Davutoğlu, dün de Akören İlçesi'nde düzenlenen 'Akören Dağ Sarnıcı Yayla Şenlikleri'ne katıldı. Davutoğlu'nun yakın korumalarından birinin sürekli şemsiye ile beklemesi dikkat çekti.

AK Parti Konya 1'inci sırada milletvekiyi adayı Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Seçim çalışmaları kapsamında bugün Akören İlçesi'ni ziyaret etti. Burada Akören Belediyesi tarafından Dağ Sarnıcı mevkisinde düzenlenen 'Akören Dağ Sarnıcı Yayla Şenlikleri'ne katıldı. Birlik ve beraberlik mesajı veren Davutoğlu,

"Toroslar ve Konya Ovası bir milletin harmanlandığı, ezelden beri kardeş olan bir milletin ebediyete kadar kardeşliğinin süreceği topraklardır. İnşaallah hiçbir güç bu aziz milletin kardeşliğini bozamayacaktır. Şenliklerimiz şenlik, bayramlarımız gerçek bayram olacaktır" dedi.

Geniş güvenlik önlemleri altında şenlik alanına gelen Davutoğlu'nun oturduğu ve konuşma yaptığı sırada, yakın korumalarından birinin sürekli elinde şemsiye ile beklemesi dikkat çekti.

Bu haber toplam 1101 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ