24 Mart 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DP Milletvekili Adayı Mümtaz Kartal Seçim Turunda
22 Mayıs 2011 Pazar 04:23

DP Milletvekili Adayı Mümtaz Kartal Seçim Turunda

Demokrat Parti (DP) Karaman 1. Sıra Milletvekili adayı Mümtaz Kartal, gazetemizi ziyaret etti. Seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

DP Milletvekili Adayı Mümtaz Kartal; “TÜRKİYE’NİN TEMİNATI KIRATTIR”

“12 Haziran 2011 seçim çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Vatandaşlarımızla yapmış olduğum görüşmelerde Türkiye’nin gerçek fotoğrafı ön plana çıkmaktadır. En büyük sorunun işsizlik, ekonomi ve üniversite bitirmiş gençlerimiz KPSS sınavına girmesine rağmen herhangi bir devlet kadrosuna atanamamıştır. Bırakın devlet kadrosunda çalışmayı özel şirkette olsun demektedirler.

Esnaf, çiftçi, memur, emekli iki binli yılları geçtiğimiz bu günlerde perişan durumdadır. Mevcut iktidar her gitmiş olduğu ilde her şeyi güllük gülistanlık olarak her miting meydanlarında tekrarlamaktadır. Ama her şey göründüğü gibi değildir.

Kıratın ve Demokrat Parti İktidarında Türkiye’de çiftçi, memur, esnaf, sanatkar, emekli, işsiz gezen gençlerimiz bir yaşam hakkına sahip olacaktır. Bundan hiç kimsenin endişesi ve şüphesi olmasın. Hatırlayacaksınız, İktidarımız döneminde memurumuza %50 bağ kur’luya %100 zam vererek rahat bir nefes aldırmıştık. Çiftçi ürününü değerinde ve pancar üreticileri isteği kadar pancar ekimi yapabiliyordu, kota uygulaması kesinlikle yoktu. Emeğinin karşılığını kıratın iktidarında almıştır. Türkiye’nin teminatı yine kırattır.”dedi.

Karaman İnternet Gazetesi

Bu haber toplam 4881 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ