18 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dünya Dördüncüsü Oldular
02 Haziran 2011 Perşembe 15:33

Dünya Dördüncüsü Oldular

Karaman Özel Başarı İlköğretim Okulnu'na Uluslararası Ödül.

2004 ten beri düzenlenen uluslararası E-BİKO bilişim olimpiyatlarında bu yıl ilimizden iki okul finallere kalmıştı. Uluslararası platformda düzenlenen bu yarışmada 42 Ülkeden 7150 proje arasından Özel Başarı İlköğretim Okulu’ndan Rana Süheyla ÇAĞLIYAN'ın "ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM" isimli projesi web tasarım kategorisinde DÜNYA DÖRDÜNCÜSÜ olmuştur.
Sponsorluğunu, TURKCELL, MICROSOFT,AVEA, ADOBE, ORACLE,TÜRK TELEKOM gibi büyük kuruluşların üstlendiği Teknoloji ve Tasarım Merkezi ve Eğitek Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen yarışma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Desteğinde 15-16 Mayıs 2011 tarihleri arasında binlerce kişinin katılımı ile gerçekleştirildi.firat.jpg

Ankara’da yapılan sunum ardından ödül töreni ; Milli Eğitim Bakanı Sayın Nimet ÇUBUKÇU, İl Milli Eğitim Müdürleri, Bürokratlar, Sanayiciler, Akademisyenler, Sektör Temsilcileri ve ilgili kişi ve kuruluşların katılımı ile Ankara MEB Şura Salonunda gerçekleştirildi.
Büyük finalde Dünya dördüncüsü olan Özel Başarı İlköğretim Okuluna akıllı tahta, öğrenciye dizüstü bilgisayar ve danışman öğretmene cep telefonu hediye edilmiştir.
İllimizin gururu olan Başarı Kolejinin öğretmen ve öğrencilerini kutluyoruz.ebiko-1.20110602154814.jpg

ebiko-2.jpg

ebiko-3.jpg

ebiko-4.jpg

ebiko-5.jpg

ebiko-6.jpg


 

Bu haber toplam 2457 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ