20 Nisan 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Elvan Ramazan Ziyaretlerine Devam Ediyor
08 Ağustos 2011 Pazartesi 19:02

Elvan Ramazan Ziyaretlerine Devam Ediyor

Karaman Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, gelenek haline getirdiği Ramazan ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği, Berberler ve Kuaförler Odası, Bakkallar ve Bayiler Odası, Muhtarlar odası, Makine mühendisleri Odası, Kahveciler Odası ile Manav ve Pazarcılar Odası başkan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ak Parti İl Başkanı Süleyman Atik ve parti teşkilatından yöneticilerle birlikte gerçekleştirilen ziyarette Elvan, demokratik bir seçim neticesinde yeniden işbaşına gelen AK Parti hükümeti ile Ülkemizin her alanda ciddi mesafeler kaydedeceğine ve hükümetin bu manada sürdürdüğü başarılı çalışmalarının devam edeceğine vurgu yaptı.

Lütfi Elvan’ın TBMM Plan ve Bütçe komisyonu Başkanlığına seçilmesinden dolayı dile getirilen memnuniyet ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Karaman için yapacağı çalışma ve gayretlerinden dolayı kendisine başarı dileklerinde bulunuldu.

Sivil toplum örgütlerinin demokratikleşme sürecine verdikleri katkının küçümsenemeyeceğini dile getiren Elvan, tüm kurum ve kuruluşlarımızın bu katkıya ortak olması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Karamaninternet.com
 

Bu haber toplam 561 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ