25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Elvana Konya Yeşil Ereğli Derneğinden Ziyaret
17 Ağustos 2011 Çarşamba 17:09

Elvan'a Konya Yeşil Ereğli Derneğinden Ziyaret

Konya yeşil ereğli yardımlaşma ve dayanışma derneği yöneticilerinden Elvan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Konya Yeşil Ereğli Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Yönetimi, AK Parti Karaman Milletvekili Lütfi Elvan’ı TBMM’ndeki makamında ziyaret ederek Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ettiler ve hayırlı olsun dileklerini sundular.

Dernek başkanı Ömer Öztürk, Yönetim kurulu Üyeleri Ali Toptaş ve Suat Sakarya’nın hazır bulunduğu ziyaret esnasında karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri dile getirildi.

Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ömer Öztürk, amaçlarının Ereğli başta olmak üzere tüm çevre ve köylerinin tanıtımı ile gurbette olan hemşerilerinin sıla özlemini giderecek çalışmalar yapmak olduğunu dile getirdi. İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren derneğin bu amaçla birçok çalışmayı başarı ile sürdürdüğüne vurgu yapan Öztürk, nerede ve nasıl olursa olsun tüm hemşerilerine kapılarının her zaman açık olduğunu sözlerine ekledi.

Her fırsatta yardım ve desteklerini esirgemeyen Milletvekili ve siyasetçilerimizin bölge halkı için yaptıklarının inkâr edilemeyeceğini dile getirerek bu anlamda Karaman Milletvekili Lütfi Elvan’a minnet ve şükran duygularını ifade ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Lütfi Elvan ise, İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti ve aynı bölgenin bir insanı olarak çok gururlandığını, kendisinin de kapısının herkese her zaman açık olduğunu sözlerine ekledi.

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1169 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ