22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
En İyi Reklam Ve Marka Ödülü BİFA nın
04 Haziran 2011 Cumartesi 17:43

En İyi Reklam Ve Marka Ödülü BİFA' nın

World Consumer Academy tarafından Çırağan Sarayı’nda bu yıl üçüncüsü düzenlenen Avrupa Birliği (AB) Kalite Ödülleri Zirvesi ödül töreni gerçekleşti.

Tüketici Akademisi tarafından çeşitli üniversitelerin görüşleri alınarak gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre kalite ve inovasyon uygulamalarında AB normlarını uygulayarak örnek teşkil eden markalara `2011 AB Kalite Ödülü` takdim edildi.

2011 yılı itibariyle yoğun bir reklam kampanyası yürüttüklerini açıklayan BİFA Yönetim Kurulu Başkanı Necati Babaoğlu ödülle ilgili olarak, “Bu ödülü, BİFA’nın bugüne kadar yaptığı yatırımların bir meyvesi olarak değerlendiriyorum. Kurumsal reklam filmimizin yayınlanmasının arkasından yeni ürünlerimizin reklam flimlerine de başladık. BİFA olarak, kırmızı halı konseptiyle en iyi reklam filmine ve en iyi geliştirilen marka ödülüne layık görüldüğümüz için çok mutluyuz” şeklinde açıklama yaptı.

‘BİFA CafeBreak Kırmızı Halı’ Ödül Getirdi

23 yıllık tecrübesi ile Türk reklam sektörünün lokomotif ajanslarından olan WBR, BİFA markası için yaptığı yeniden konumlandırmayla ‘En İyi Geliştirilen Marka’ ve ses getiren reklam filmi ‘Bifa CafeBreak Kırmızı Halı’ ile ‘En İyi Reklam Filmi’ ödülleriyle geceye damgasını vurdu.bifa-1.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1660 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ