22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan hayranlığının böylesi!
17 Haziran 2011 Cuma 18:38

Erdoğan hayranlığının böylesi!

Bodrum'da Erdoğan hayranı bir aile ilgi odağı oldu...

GENEL seçimlerin ardından bir süre dinlenmek için Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne gelerek bir otele yerleşen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yeni hükümetle ilgili çalışmalar yaparken, Erdoğan hayranı bir aile ilgi odağı oldu.

Eşi ve çocuklarını önden gönderen, kendisi de dün gece yarısı Bodrum’a gelerek bir oteldeki özel villaya yerleşen Başbakan Erdoğan’ın cuma namazı için otelden çıkması beklendi. Milas- Bodrum karayolu üzerindeki otelin önünde 50’ye yakın basın mensubu kamp kurarken, Başbakan Erdoğan otelden çıkmadı. Erdoğan’ın cuma namazını burada kıldığı öğrenildi. Başbakan Erdoğan’ın iki gün daha otelden dışarı çıkmayıp, yeni bakanlar kurulunun oluşumuyla ilgili çalışacağı belirtildi.

’AK- RTE’ PLAKALI OTOMOBİL

Basın mensuplarının bekleyişleri sırasında ’FO-AK-RTE’ plakalı otomobil ile otelin önüne gelen bir aile dikkat çekti. Polonya’da yaşayan Hasan İlbey, eşi Magda ve iki oğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı görebilmek için Antalya’dan Bodrum’a geldiğini söyledi.

Polonya’nın Gorzov kentinde 20 yıldır restoran işletmeciliği yapan Hasan İlbey, otomobilinin plakasını beş yıl önce özellikle ’AK-RTE’ olarak aldığını söyledi. İlbey şunları söyledi:

"Bir yaşındaki oğlunun ismini Recep Tayyip, 4 yaşındaki oğlumun ismini ise Can Erdoğan koyduk. Kızımızın adı Asena. Ailecek Erdoğan’ın sevgisini ve AK Parti’yi gönlümüze kazıdık. AK Parti ve Erdoğan sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da çok biliniyor ve tanınıyor. Ben ve ailem Erdoğan hayranıyız. Onun ismini çocuklarıma verdim, sevgisini gönlüme kazıdım. Bu nedenle ’üç yapın’ dedi, üç çocuk yaptım. Antalya Kemer’de tatil yaparken, Başbakanımızın Bodrum’da olduğunu duyunca hemen buraya geldim ve onu görmek istedim. Erdoğan Bodrum’da olduğu sürece hergün buraya gelerek görmeye çalışacağım. Başbakan Erdoğan’ı bir kez görsem, elini sıksam, gözüm açık gitmeyecek. Türkiye’ye böyle bir lider gelmedi."

İlbey, eşi ve iki çocuğu ile otomobilinin önünde basın mensuplarına poz verdihayran-1.jpg

hayran-2.jpg

Vatan.com Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), (DHA)

 

Bu haber toplam 840 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ