24 Mart 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Ereğli Tebliğ Günleri’nde Karaman Devlet Hastanesi
30 Nisan 2011 Cumartesi 01:41

‘Ereğli Tebliğ Günleri’nde" Karaman Devlet Hastanesi

Selçuk Üniversitesi Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu ile Ereğli Yükseköğretim Geliştirme Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen “3. Ulusal Ereğli Tebliğ Günleri” 28-29 Nisan 2011 tarihleri arasında Ereğli Kültür Merkezi ve okul binasında

Selçuk Üniversitesi Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu ile Ereğli Yükseköğretim Geliştirme Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen “3. Ulusal Ereğli Tebliğ Günleri” 28-29 Nisan 2011 tarihleri arasında Ereğli Kültür Merkezi ve okul binasında gerçekleştirilecek. Sempozyuma 24 üniversiteden 184 Bilim adamının yanı sıra 16 kurum katılacak. Sempozyumda toplam 128 tebliğ sunulacak.

TEBLİĞ GÜNLERİ HEYECANI

Selçuk Üniversitesi Ereğli Kemal Akman Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Galip Oturanç, “3 yıldır geniş katılımlı sempozyum düzenliyoruz. Bu yıl çağrılı tebliğ konuğumuzu PANKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Recep Konuk olarak seçtik. Dr. Konuk ‘Türk Tarımının Geleceği ve Konya Şeker Modellemesi’ konulu bir sunum yapacak. 184 bilim adamı ve çok sayıda kurumdan yetkilinin katılacağı sempozyumun çok verimli geçeceğini düşünüyorum. Üniversitemiz ve yüksekokulumuz adına bu güzel sempozyuma ev sahipliği yapmanın heyecanı ile hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dedi.

184 BİLİMADAMI TEBLİĞ SUNACAK

Ereğli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek sempozyumda sosyal ve fen bilimleri olarak 2 oturumda bilim adamlarının birbirinden ilginç araştırmalarını gündeme taşıyacağını belirten Doç. Dr. Oturanç, “Sempozyumda matematik, fizik, mühendislik, tarih, ekonomi gibi geniş tebliğ dağılımımız var. Sempozyumun veriminin artırılması için alanlara uygun oturum başkanları belirledik. Aynı anda 35 salonda ihtisas masaları kuracağız. Sempozyumdan sonra tüm sunumları bir kitapta toplayarak,  bilim camiasına kazandıracağız” dedi.

24 ÜNİVERSİTE, 16 KURUM YETKİLİSİ EREĞLİ’DE OLACAK

Karaman'dan Devlet Hastanesi kurum olarak Katılacak

Türkiye’deki 24 üniversiteden bilim adamlarının yanı sıra 16 kurumdan da yetkililerin sempozyuma konuşmacı olarak katılacağını söyleyen Doç. Dr. Oturanç, “Başta Konya Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü olmak üzere, Çukurova Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Karaman Devlet Hastanesi, Ereğli Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Konya Şeker Sanayi, TÜBİTAK’tan yetkililer katılacak. Sempozyum sonunda düzenleyeceğimiz gezi ile katılımcılarımıza Ereğli’nin tarihi ve turistik yörelerini tanıtacağız” dedi. 

Bu haber toplam 986 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ