23 Mart 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fakir fukara garip gurabanın sofrasında yer alacağız.
04 Ağustos 2011 Perşembe 10:15

Fakir fukara garip gurabanın sofrasında yer alacağız.

Karaman Ak Parti Merkez İlçe başkalı Celalettin Güngör Gönüllerin ve onbir ayın sultanı bir Ramazan ayına daha erişmiş olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Bir rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan; hoşgörüsüyle, barış ve kardeşlik duygularıyla, yardımlaşma ve dayanışma özelliğiyle şüphesiz ki yine gönüllerimizi, kalplerimizi fethedecek.

Mübarek Ramazan ayı bizlere ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yardımına koşmaya, vüdumuzun sıhhat ve selameti olan “az yemeğe”, ruhumuzun sıhhat ve selameti olan “günahsız olmaya ve günahlardan kaçınmaya” dinimizin sıhhat ve selameti olan “Peygamber efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya” vesile olmasını diliyorum.

Ramazan ayı boyunca yine fakir fukara garip gurabanın sofrasında yer alacağız, onların sıkıntılarını çözmeye çalışacak, dertleriyle dertleneceğiz.

Bu kutlu ayda tüm İslam dünyasının barış rüzgarları eşliğinde daha sıkı kenetleneceği temennisiyle kalplerimizin ısınacağını ümit ediyor, mübarek Ramazan ayının tüm hemşehrilerime, ülkemize ve islam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum.dedi.

Karamaninternet.com

 

 

Bu haber toplam 998 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ