18 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Günışığı’ndan Sevgi Evine ziyaret
10 Mayıs 2011 Salı 10:29

Günışığı’ndan Sevgi Evi'ne ziyaret

Karaman Günışığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bayan Komisyonu Karaman Belediyesi Sevgi Evi’ne ziyarette bulundu.

Karaman Günışığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bayan Komisyonu ve Karaman Belediyesi Sevgi Evi’ne gelen bayanlar Belediye Başkanı’nın eşi Hilal Uğurlu’nunda desteğiyle birlikte Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Yurdu bünyesinde olan Sevgi Evleri’ni ziyaret ettiler.
Yapılan açıklamada; ’Bizleri yalnız bırakmayan hanımlara ve Hilal hanıma çok teşekkür ederiz. Yurt görünümünden ziyade 2 katlı evler şeklinde inşa edilen binaların dizaynı modern görünümleriyle, oyun ve basketbol sahaları, her ayrıntısı düşünülmüş yerleri birebir yerinde görmek bizleri memnun etti. Orda kalan öğrencilerle vakit geçirmek, onların yalnız olmadıkları hissini verebilmek bizleri daha da memnun etti.
Derneğimize bilgi veren Yurt Müdürü Hikmet Kaygısız: ’İnsanların kafasında şekillenen o geçmiş zamanlardaki yurt görüntülerini silmek, önyargıyı kırmak gerekiyor dedi. Bu açıdan sizlere görev düşüyor, gördüklerinizi çevrenize anlatın buradaki çocukların önce şefkate ve ilgiye ihtiyacı var, ziyaretlerinizi bekleriz, çocuklarımız tıpkı hepimizin çocukları gibi geleceğimizi temsil ediyor onları yalnız bırakmayın…’ diye konuştu.gunisigi-2.jpg

gunisigi-1.20110510103554.jpg

gunisigi-3.jpg


 

Bu haber toplam 1518 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ