22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HAS Parti farklılığı ile ortaya çıkmıştır
10 Haziran 2011 Cuma 16:15

HAS Parti farklılığı ile ortaya çıkmıştır

HAS Parti Karaman Milletvekili adayları Av. Abidin ÇAĞLAYAN ve Mehmet MACİT, Sebze Pazarı ve çarşı esnafını ziyaret etti.

Çağlayan ve MACİT, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, Has Parti'yi anlattı ve destek istedi. Esnafın sorunlarını çözecek tek partinin HAS parti olduğunu ve umudun Numan KURTULMUŞ’ta olduğunu ifade etti.
 

Çağlayan ve Macit, seçim kampanyası döneminde siyasi partilerin kullandıkları üslubu eleştirerek, "Bu seçim kampanyasında hem üslubuyla, hem siyasetteki yöntemiyle, hem ortaya koyduğu fikirleriyle HAS Parti'nin farklılığı, diğer partilerden ayrıcalığı ortaya çıkmıştır" dedi.
Kısa sürede kurulmasına karşılık halkın HAS Parti'yi umut olarak görülüyor. Seçim kampanyasını geride bırakıyoruz. Bu seçim kampanyasında hem üslubuyla, hem siyasetteki yöntemiyle, hem ortaya koyduğu fikirleriyle HAS Partinin farklılığı, diğer partilerden ayrıcalığı ortaya çıkmıştır" diyen Çağlayan ve Macit, şunları kaydetti:
 

"İktidar ve ana muhalefet liderleri özellikle meydanlarda birbirlerine hakaret ederken, birbirlerine küfür ederken, birbirlerini aşağılamaya çalışırken bütün bu kampanya boyunca ne Genel Başkanımız Numan KURTULMUŞ’un ne de milletvekili adayı olan arkadaşlarımızın ağzından bir tek parti hakkında ne hakaret, ne aşağılama, ne küfür, ne yalan, ne iftira çıkmıştır. Birinci farkımız budur. HAS Parti sadece sözlü olarak söylemiyor bunları, yazılı metinler halinde ortaya koyuyor. Türkiye'ye ne vaat ettiğini,
Türkiye'ye neyi getireceğini, hep beraber siyasette nasıl bir yol alacağımızı ortaya koyuyor. Reformlar konusunda iktidar partisi siyasi ve hukuki raporları yapıyormuş gibi davranıyor, HAS Parti ise reformların ne olması gerektiğini basit bir şekilde ortaya koyuyor.has-parti-1.20110610161714.jpg
İŞSİZLİK SORUNU

Çağlayan ve Macit, Türkiye'de emekle, alın teriyle geçinenlerin asgari ücrete mahkum edildiğini savunarak, Türkiye'de halkın yüzde 95'inin borçlu hale geldiğini söylediler.
"Kapılarımızın önüne kömür koyuluyor, kapılarımızın önüne makarna, buğday konuluyor, okula gönderdiğimiz çocuklar için yardım veriliyor, yeşil kart dağıtılıyor, artık kaymakamlıklarda 'Yeşil Kart Bürosu' diye bürolar kurulmuş. Bütün bunların hepsini alt alta topladık 54,6 milyar lira. Kime verilmiş? 75 milyonun yoksuluna, fukarasına, garibine. Bu 8 yıl içerisinde hiçbir şey üretmeyen, halkın menfaati için kılı kıpırdamayan 16 bin aileye iç borç faizi diye ne vermişler? 620 milyar lira vermişler. 16 bin kişiye 620 milyar lira, 75 milyon insana 54.6 milyar lira. Buna ne derler biliyor musunuz? (Kurt yapmaz bu taksimi kuzulara şah olsa.)"Dediler.has-parti-2.20110610161743.jpg

has-parti-3.20110610161759.jpg
 

Bu haber toplam 1164 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ