18 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HAS Parti kapanıyor mu?
29 Haziran 2011 Çarşamba 14:59

HAS Parti kapanıyor mu?

Saadet Partisi'nden olaylı bir şekilde ayrılarak HAS Parti'yi kuran Numan Kurtulmuş, partinin kapısına kilit mi vuracak?

Ankara'da siyaset kulislerini karıştıran iddiaya göre, Numan Kurtulmuş, 12 Haziran seçimlerinde partisinin uğradığı ağır hezimet nedeniyle zor günler geçiriyor. Partiyi birlikte kurduğu arkadaşlarıyla değerlendirme yapan Kurtulmuş'un parti fikriyatını geliştiren arkadaşlarından "Partiyi millet anlayamadı, geleceği için de herhangi bir kredi vermedi bu yüzden de doğrusu bunu şimdi noktalamaktır. Herkes yoluna devam etsin" görüşünü aldığı öğrenildi.

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un da kanaatinin bu yönde olduğu öğrenildi. Dolayısıyla yakın zamanda, HAS Parti'nin kapısına kilit vurulacağı yönünde haberler geliyor.

Numan Kurtulmuş'un genel başkanlığını yaptığı HAS Parti 12 Haziran seçimlerinde tüm yurt genelinde yüzde 0,75 oranında oy alabilmişti.

Kurtulmuş'un ayrıldığı Saadet Partisi ise 12 Haziran seçimlerinde barajı geçmeyen partiler arasında yüzde 1 oranını yakalayabilen tek parti olmuştu.

Karamaninternet.com

Kaynak : Gazete5.com

 

Bu haber toplam 2046 defa okunmuştur
YORUMLAR
Has Parti kapanıyormu iddasına cevap!
vatandaş
Has parti geleceğe yönelik projeleri ve planları olan bir partidir. Bu iddia tamamen asılsız ve Has Parti karşıtlarının hayal ürünüdür. has parti Türkiyenin meselelerine çözüm üreten bir partidir.Genel Başkan Prf. Dr. Numan KURTULMUŞ'un kişiliği herkez tarafından beğenilmektedir tek suçu barajı geçememesidir. Has Parti yapıcı muhalefetini parlamento dışından en etkili bir şekİlde yapmaya devam edecektir.Bir partinin baraj altında kalması onun yanlış yolda olduğuna delil olamaz.
11 Temmuz 2011 Pazartesi 14:10
ÜYE İŞLEMLERİ