20 Mayıs 2018 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HERKEZ ONU OKUYOR Projesi
28 Aralık 2012 Cuma 09:00

"HERKEZ ONU OKUYOR" Projesi

Karaman Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Yahya Okçu ve dernek yönetimi “HERKES ONU OKUYOR” projesi kapsamında İl Emniyet Müdürü Sayın Lütfi SÖNMEZ ‘i makamında ziyaret etti.

Karaman İl Emniyet Müdürü Sayın Lütfi SÖNMEZ’e proje hakkında bilgi veren Sayın OKCÜ şunları söyledi;

Geçen yıl üniversite ve cezaevi ile birlikte 19 000 kişi Peygamber Efendimizin hayatını okudu. Bu yıl 50 bin kişinin Peygamber Efendimizin hayatını okumasının hedeflendiği projede, Peygamber Efendimizin hayatını okuyan ve sınavda başarılı olan 571 kişiye hediye verilmesi planlanmıştır.

Ayrıca OKCÜ; sınava girenlere 1 adet Kuranı Kerim hediye edileceğini söyledi. Yetişkin kategorisinde birinciye araba verileceğini ifade ederek desteklerinizi bekliyoruz dedi.

İl Emniyet müdürü Sayın SÖNMEZ; “Karaman Eğitim Gönüllüleri Derneğine böyle anlamlı bir projeyi başlattıkları için teşekkür ediyorum dedi. Eğitimin daima öğretimin önünde olduğunu vurgulayan Sayın Sönmez, Peygamber Efendimizin hayatının öğrenilmesi ve öğretilmesinin toplumun eğitimi adına önem arz ettiğini ifade etti. “

Sayın Sönmez, “Bizler sosyal sorumluluk içeren bu tür faaliyetleri her zaman destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaretin sonunda Karaman Eğitim Gönüllüleri Derneği adına Yahya OKCÜ, İl Emniyet Müdürü Sayın Lutfi SÖNMEZ’e teşekkür ederek “Mukaddes Emanetler” kitabını hediye etti.

Bu haber toplam 2339 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ