26 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hileyle Nereye Kadar!
23 Ekim 2015 Cuma 16:19

Hileyle Nereye Kadar!

Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Şaban Şahin yaptığı açıklamada; kendilerini Saadet Partili gibi tanıtan, bir başka partiye oy isteyen sahtekarlara inanılmamasını, söyledi.

Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Şaban Şahin yaptığı açıklamada; Gerçekte Saadet Partili olmayıp, kendilerini Saadet Partili gibi tanıtan, bir başka partiye oy isteyen sahtekarlara inanılmamasını, söyledi.

Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Şaban Şahin’in Açıklaması:

“Yalancılıkla sahtekarlıkla değil yaptığınız icraatlarla oy isteyin. Seçim çalışmalarının hız kazandığı bu dönemde, Saadet Partisi Genel Başkanı’nın yaptığı uyarılar Karaman’da da yaşanmaya başladı.

Saadet Partisi’nin rozetini takıp biz de Saadet Partiliyiz oyumuzu Akp’ye vereceğiz sahtekarlığı yapılacağını uyarmıştı.

Karaman’ımızda da aynı yalancılığı adı geçen partinin Bayan mensupları tarafından kapı-kapı gezilerek yayıldığı partimize iletilmektedir.

Devlet televizyon TRT dahil olmak üzere yazılı ve görsel medyanın büyük bir kısmını kullanan bir partinin böyle bir taktik izlemesi siyasi ahlâk kurallarına uymamaktadır.

Buradan Karaman kamuoyunu bilgilendiriyoruz Saadet Partisi tertemiz mazi, tertemiz kadro, tertemiz siyasi anlayışıyla var gücüyle seçim çalışmalarını sürdürmektedir.

Saadet Partisi kadrosuyla, seçim beyannamesiyle ve geçmişte yaptıkları icraatıyla seçime tek başına girecektir. Gerçekte Saadet Partili olmayıp kendilerini Saadetli gibi tanıtan ya da “Bizde Saadet Partiliyiz amma, falan partiye oy vereceğiz” diyen sahtekarlara inanılmamasını önemle duyuruyoruz”…

Bu haber toplam 3645 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ