22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İbrahim SADRİ’den Şiir Şöleni
13 Mayıs 2011 Cuma 17:40

İbrahim SADRİ’den Şiir Şöleni

734. Türk Dil Bayramı etkinlikleri kapsamında Piri Reis Kültür Merkezinde şiir şöleni düzenlendi.

12 Mayıs 2011 Perşembe günü saat 20.30’da gerçekleştirilen programa Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN ve eşi Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN ile kızları Semiyye Munise KAHRAMAN, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn. M. Bahaettin CEBECİ, Karaman Milletvekillleri Lütfi ELVAN ve Mevlüt AKGÜN, Belediye Başkanı Dr. Kamil UĞURLU ve eşi Hilal UĞURLU, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ ,KMU Rektörü Prof. Dr. Sabri GÖKMEN, İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Kamil UĞURLU’nun açılış konuşmasıyla başlayan program Türkiye genelinde bulunan 26 Sosyal bilimler lisesi arasında düzenlenen “Türkçenin Zenginleştirilmesi ve Korunması” konulu Karamanoğlu Mehmet Bey’e mektup yazma yarışmasında dereceye girenlere ödüllerinin protokol üyeleri tarafından verilmesiyle devam etti.

Yarışmada birinci olan Fatmanur BOYLU isimli öğrenciye ödülünü Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn. M. Bahaettin CEBECİ, ikinci olan İsa İlkay KARABAŞOĞLU’na ödülünü Lütfi ELVAN, üçüncü olan Zuhal GENÇ’e ödülünü Mevlüt AKGÜN verirken mansiyon ödülü kazanan Şeyma Nihan MEMİŞ’e ödülünü Belediye Başkanı Dr. Kamil UĞURLU verdi.

Ödül törenin ardından sahneye sanatçılar İbrahim SADRİ ve Yücel ARZEN çıktı. Seslendirdiği birbirinden güzel şiirlerle davetlilere unutulmaz bir şiir şöleni yaşatan İbrahim SADRİ, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı M.Bahaettin CEBECİ ile birlikte Bekir Sıtkı ERDOĞAN’ın Hancı ve Arya isimli şiirlerini de birlikte seslendirdi.

Şiir şölenin sonunda Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN ve Belediye Başkanı Dr. Kamil UĞURLU, İbrahim SADRİ veYücel ARZEN’e çiçek sunarak, çeşitli hediyeler verdi.

sadri-1.jpg

sadri-2.jpg

sadri-3.jpg

sadri-4.jpg

sadri-5.jpg


 

Bu haber toplam 2383 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ