19 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“İYİ TASARIM ÖDÜLÜ”, ŞİMŞEK INVITE WAFFLE KEK’İN OLDU.
15 Kasım 2017 Çarşamba 14:47

“İYİ TASARIM ÖDÜLÜ”, ŞİMŞEK INVITE WAFFLE KEK’İN OLDU.

Şimşek'e “DESIGN TURKEY 2017” Endüstriyel Tasarım Yarışmasında dünyaca ünlü yerli ve yabancı tasarımcılarınbulunduğu jürinin titiz değerlendirmesi sonucu “İYİ TASARIM ÖDÜLÜ” almaya hak kazandı.

Yenilikçi ürün ve tasarımlarıyla fark yaratan ŞİMŞEK, tasarımla markalaşmanın yolunu açmayı hedeeyen ve Turquality Programı dahilinde; Ekonomi Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu’nun işbirliğinde düzenlenen “DESIGN TURKEY 2017” Endüstriyel Tasarım Yarışmasında dünyaca ünlü yerli ve yabancı tasarımcıların bulunduğu jürinin titiz değerlendirmesi sonucu “İYİ TASARIM ÖDÜLÜ” almaya hak kazandı.

08 Kasım 2017’de İstanbul-Lüt Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda çok sayıda davetlinin
katıldığı ödül töreninde “İYİ TASARIM ÖDÜLÜ”, Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci tarafından
takdim edildi.

Şimşek, her geçen gün ürün portföyünü yenilikçi/inovatif ürünlerle zenginleştirerek, kurumsallaşma ve markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Faaliyette bulunduğu her coğrafyada katma değer yaratıp istihdamı artırmaya; bayileri, tedarikçileri ve çalışanları için sürdürülebilir değerler yaratmaya, tüketicilerin kalbinde yer eden tasarım ve markalarıyla sektöründe fark yaratıyor.

Bundan 21 Yıl önce 4 Ülkeyle ihracata atılırken, bugün Avrupa’dan Afrika’ya, Asya ve Avustralya’dan Amerika’ya kadar 100’ü aşkın Ülkeye ihracat yaparak, Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyor.

Bu haber toplam 1253 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ