19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kamu Hastaneleri Sağlık Bakanlığından Karnelerini Aldı.
23 Haziran 2016 Perşembe 15:39

Kamu Hastaneleri Sağlık Bakanlığından Karnelerini Aldı.

Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Birliğe bağlı sağlık tesisleri, başarı puanını artırarak C grubundan B grubuna yükselerek başarısını ortaya koydu.

Karaman’da ki Kamu Hastanelerinin sunmuş olduğu başarılı hizmetler, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunca her yıl yapılan Genel Sekreterlerin performanslarının değerlendirildiği karne uygulamasına da yansıdı.

Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Birliğe bağlı sağlık tesisleri, 2015 Ocak- Aralık döneminde bir önceki yıla göre başarı puanını artırarak C grubundan B grubuna yükselerek başarısını ortaya koydu.

 Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından ülke genelindeki Kamu Hastane Birliklerinin ve sağlık tesislerinin kaynak kullanımının ve hizmet sunumunun etkinlik ve verimliliğinin değerlendirildiği karne uygulaması ile genel sekreterlerin ve sağlık tesislerinin başarıları tespit ediliyor.

Tıbbi, idari, mali, kalite, hasta ve çalışan güvenliği ile memnuniyeti, eğitim, izlem, veri doğrulama ve kanıta dayalı gözlemsel değerlendirme kriterleri olmak üzere altı grupta değerlendirilen Birlikler ve sağlık tesisleri; altı aylık ve yıllık sürelerle, toplanan ve gözlem sonucu elde edilen verilerden değerlendirmeye tabi tutuluyor.

Karaman Kamu Hastaneleri Genel Sekreter Vekili İdari ve Mali Hizmetler Başkanı Hüseyin KARASÜLEYMANLIOĞLU aldıkları karne ile ilgili yaptığı açıklamada duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Genel Sekreterlik ve bağlı sağlık tesislerinin özverili çalışmalarının karşılığı olarak hedef puanlarının yükselmiş olmasının sevindirici olduğunu dile getirdi.

“Bu başarının en büyük sahibi Rahmetli Genel Sekreterimiz Dr. Ayhan ERENOĞLU, ardından tüm yöneticilerimiz ve çalışanlarımızdır. Emek veren, başarının yükselmesinde katkısı bulunan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 3516 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ