26 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kamu Yatırımları Hız Kesmeden Devam Edecek
09 Temmuz 2011 Cumartesi 09:16

Kamu Yatırımları Hız Kesmeden Devam Edecek

Karaman Milletvekilimiz Sayın Mevlüt AKGÜN bu konu ile ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında;

“Karamanımıza yapılacak olan kamu yatırımlarının her zaman takipçisi olduk ve olmaya devam edeceğiz. Seçim beyannamemizde AK Parti olarak verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. Bu anlamda, 24. Dönem Milletvekili olarak göreve başlar başlamaz, kaldığımız yerden Karamanımıza yeni yatırımlar kazandırılması için çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Karaman’lı hemşerilerimin, Karaman’ın her alanda güçlü bir alt yapıya kavuşacağı ve örnek bir il olma yönünde ilerleyeceği konusunda hiç bir kaygısı bulunmasın.

Bu amaçla;

1. Türkiye’de bir ilk olan Karamanımıza yapılacak, Orta Öğretim Kampüsü için ihale süreci başlamış olup. Karaman Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi İnşaatı 28 Temmuz 2011 tarihinde ihale edilecektir.

2. Yine Orta Öğretim Kampüsü içine yapılacak olan Karaman Merkez Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi İnşaatı muhtemelen 10 Ağustos 2011 tarihinde ihale edilecektir.

3. Diğer yandan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Karamanımıza kazandırılacak olan Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü İnşaatı muhtemelen 28 Ağustos 2011 tarihinde ihale edilmiş olacaktır.

Bu ihaleler yapıldıktan ve çalışmalar başladıktan sonra eğitim alanında Karamanımız örnek bir il olma yönünde hızla ilerlemeye devam edecektir. Bu yatırımların Karaman’a kazandırılmasında emeği geçen Milli Eğitim eski Bakanı Sayın Nimet ÇUBUKÇU’ya Karaman halkı adına çok teşekkür ediyor, yatırımların Karamanımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 821 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ