18 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kapalı Pazar Çok Yakında Hizmetinizde
27 Mayıs 2011 Cuma 10:26

Kapalı Pazar Çok Yakında Hizmetinizde

Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, Elmaşehir, Mümine Hatun ve Beyazkent Mahallelerinin kesiştiği noktada yapımı devam eden Kapalı Pazar inşaatında incelemelerde bulundu.

Karaman’ın yıllardır eksikliğini hissettiği Kapalı Semt Pazarı, Belediye Başkanı Uğurlu’nun projeleri arasında yer almış ve tesisin temeli Şubat ayı içerisinde atılmıştı. Karaman Belediyesi’nin kararlı çalışmaları ile inşası her geçen gün ilerleyen Pazar yerinde incelemeler yapan Başkan Uğurlu: “Türkiye’nin en hızlı kalkınma ve gelişme çabası içerisinde bulunan şehirlerinden birisi olan Karaman’da, çok kısa bir süre sonra bu alanın tam bitmiş halini sebzeci esnafımızın ve halkımızın hizmetine sunacağız. Kapalı Pazar Yeri, kentimizin imajına ciddi katkılar sağlayacak” dedi.

Vatandaşlarımızın sebze, meyve, balık ve temel gıda ihtiyaçlarını haftanın yedi günü buradan rahatlıkla karşılayabileceklerini söyleyen Belediye Başkanı Uğurlu: “Kapalı Pazar yerinin temel çalışmaları ve zemin betonlamasının bir kısmı bitti. Tamamlanan yerlere çelik kolonlar ve kirişler monte edildi. Önümüzdeki günlerde de üzeri kapanacak. Yaklaşık 4 bin metrekarelik alan içerisinde yapımı devam eden Kapalı Pazar Yeri, idare binası ve otoparkı ile birlikte hizmete kazandırıldığında Türkiye’nin örnek Pazar yerlerinden birisi olacak.” dedi.kapali-pazar1.jpg

kapali-pazar2.jpg

kapali-pazar3.jpg

kapali-pazar4.jpg

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2205 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ