16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Ak Parti Millet Vekili Lütfi Elvan’a Hayırlı Olsun Ziyareti
04 Ağustos 2011 Perşembe 19:01

Karaman Ak Parti Millet Vekili Lütfi Elvan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Karamanlılar Dayanışma ve yardımlaşma Derneği Yöneticilerinden Lütfi Elvan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karamanlılar Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Yönetimi, AK Parti Karaman Milletvekili Lütfi Elvan’ı TBMM’ndeki makamında ziyaret ederek Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ettiler ve hayırlı olsun dileklerini sundular.

Dernek başkanı Veli Bozkır, Başkan Yardımcısı Feridun Erdoğdu ve Yönetim kurulu Üyesi Ayhan Akgöz’ün hazır bulunduğu ziyaret esnasında karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri dile getirildi.

Dernek Başkanı Veli Bozkır, bugüne kadar en ufak bir şekilde yardım ve desteğini esirgemeyen ve her fırsatta yanlarında gördüğünü belirttikleri Elvan’ın Karaman için olduğu kadar Türkiye içinde bir şans olduğunu ve çalışmalarının herkesim tarafından takdir edildiğini sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Elvan, Ankara’da faaliyetlerini sürdüren derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve son derece memnun olduğunu ifade etti.
Derneğin, Ankara’da yeni bir merkeze kavuştuğunu ve faaliyetlerine burada devam edeceğine vurgu yapan Elvan, yeni dernek merkezinin alımında maddi manevi emeği geçen tüm Karamanlı hemşerilerine de şükran ve teşekkürlerini sundu.

Karaman’da yapılan eğitim, sağlık ve diğer altyapı çalışmalarına da değinen Elvan, son zamanlarda bu hizmetler başta olmak üzere Karaman’ımıza ciddi yatırımlar yapıldığını, Şehrimizin görünümünün hızla değiştiğini söyledi.

Yeni yatırım ve altyapı faaliyetleri açısından Karaman’ın çok uygun şartlara sahip olduğunu dile getiren Elvan, İlimizin nitelikli okulları ve Üniversitesi sayesinde bir eğitim üssü haline geldiğine vurgu yaptı.

Özellikle Eğitim ve sağlık altyapısının güçlendirilmeye çalışıldığını belirten Elvan, Eğitimli gençlerimiz sayesinde Ülkemizin geleceğinden güven duymamız gerektiğini söyledi. Bu gençlerimizin yurt, okul ve burs ihtiyaçları konusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak bütün imkânlarını seferber eden Karaman’lı Hemşerilerimizin tüm iltifatları hak ettiğini dile getiren Elvan, Karaman’ın Karamanlılar sayesinde geleceğe umutla baktığını sözlerine ekledi.veli-bozkir-1.jpg

veli-bozkir-2.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1228 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ