21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Ak Parti Milletvekili Lütfi Elvan Kazancı dan Seslendi
30 Mayıs 2011 Pazartesi 11:10

Karaman Ak Parti Milletvekili Lütfi Elvan Kazancı dan Seslendi

BUGÜNE KADAR MİLLETİMİZİ ALDATMADIK ALDANAN DA OLMADIK

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Ak Parti Milletvekili Lütfi Elvan, beraberinde İl Başkanı Süleyman Atik, Ermenek Belediye Başkanı Necati Akpınar, İl Genel Meclisi üyesi Kerim Dereli ve parti teşkilatına mensup partililer ile Kazancı Beldesini ziyaret etti. Yoğun yağmur altında gerçekleştirilen ziyaret sırasında vatandaşlar yağmura aldırmadan beldelerine gelen AK Partilileri büyük bir coşku ile karşıladılar.
 

Ziyaret sırasında toplanan kalabalığa bir konuşma yapan Elvan, 8.5 yıllık iktidarları süresince Ülkemiz vatandaşlarını hiçbir zaman aldatmadıklarını ve de aldanmadıklarını dile getirerek yapamayacakları hiçbir şeyin sözünü vermediklerini, söz verdikleri her şeyi de yerine getirdiklerini dile getirdi. Elvan konuşmasının devamında şunlara değindi.
 

Dünyanın birçok bölgesinde krizler nedeniyle bazı ülkelerin batma noktasına geldiğini, Türkiye nin ise % 8 gibi bir büyüme oranıyla halkına ve bölgesine güven ve moral veren bir ülke konumunda olduğunu söyledi.İstikrarını ve büyümesini artırarak sürdüren ülkemizin bu konumundan mutluluk duymayan bazı kesimler, ne yazık ki yine bildik manevralarla ülke insanımızı yanıltmaya yönelik, temeli olmayan vaatleri kamuoyunun gündemine getirmektedir dedi.
 

Kim ne veriyorsa beş fazlasını vereceğiz mantığıyla geçmişin siyaset anlayışını hatırlatan söylemleri ülke gündemine getirmelerinin gerçekten manidar olduğunu söyleyen Elvan, bu siyasetçilerin kimlerden akıl aldıklarının da bu manada değerlendirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.
Bu tür siyaset anlayışını hala sürdürme çabasında olanların bilmesi gereken bir gerçek var ki, bu milletin bu çeşit siyaset anlayışını dillendirenleri siyaset mezarlığına çoktan gömmüş olduğudur. İktidara gelme adına nerdeyse her kesim ve gruba bir mavi boncuk dağıtan bu anlayışın sahipleri maalesef benden sonrası tufan anlayışının da sahibidirler. Takım tutar gibi parti tutmanın ve olaylara ideolojik bakmanın artık terk edilmesi gerektiğine vurgu yapan Elvan, kim hizmet ediyorsa kim bu milletin bugününe ve yarınına yatırım yapıyorsa onun desteklenmesi gerektiğini söyledi.
 

Kazancı beldesi ile birlikte tüm Taşeli bölgesinin gelecekte önünün açık ve parlak olduğuna da değinen Elvan, bu bölgenin Akdeniz sahiline çok daha hızlı ve rahat ulaşımını sağlamak için yapılan yol çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Özellikle turizm ve ticari anlamda bölgeye ciddi bir katma değer katacak olan Sarıveliler-Alanya yolunun Kuşyuvası mevkinin tünellerle geçileceğini, Karaman–Alanya arasının 2.5 saat olacağını dile getirdi. 200 milyon Türk Lirasına mal olacak olan yolun, bölgenin kalkınmasına yardımcı olacağına vurgu yaptı.
Sadece bu yatırım bile bölge halkının yıllarca hayali olan bir konuda AK Parti iktidarının ne derece başarılı olduğunun ve vatandaşlarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürdüğünün bir göstergesidir  dedi.

lutfi-elvan-1.20110530112039.jpg

lutfi-elvan-2.20110530112158.jpg

lutfi-elvan-3.20110530112218.jpg

lutfi-elvan-4.20110530112231.jpg

lutfi-elvan-5.20110530112246.jpg


 

Bu haber toplam 2477 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ