24 Mart 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman AKP liler Piknikte Buluştular
20 Haziran 2011 Pazartesi 19:02

Karaman AKP' liler Piknikte Buluştular

Karaman AK Parti İl Teşkilatının Teşkilat içi düzenlemiş olduğu piknikte AK Partililer bir araya geldi.

AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK’in ev sahipliği yaptığı pikniğe, AK Parti Milletvekilleri Lütfi ELVAN, Mevlüt AKGÜN, il , ilçe yönetimleri, kadın ve gençlik kolları yönetimleriyle birlikte seçim günü görev alan sandık müşahitleri katıldı.

Milletin artık vaatlere değil hizmete oy verdiklerini vurgulayan İl Başkanı Süleyman ATİK, Milletvekilleri Lütfi ELVAN, ve Mevlüt AKGÜN’ ün ortak teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verildi.Partimiz 12 Haziranda yapılan Genel seçimlerde Karaman’lımızın büyük teveccühüyle %57 oy alarak İki milletvekilimizide tekrar meclise taşıdı.
 

Bu başarının altında, her bir teşkilat mensubumuzun büyük bir inanmışlık ve adanmışlığının olduğunu biliyoruz. Uykusuz günlerinizi Türkiye için kurduğunuz hayallerinizide çok iyi biliyoruz. Geleceğimizi aydınlatmak için çıktığımız bu yolda evinizden, çoçuğunuzdan, eşinizden işinizden yaptığınız fedakarlıklarıda çok iyi biliyoruz.Sizlerin samimi ve gayretli çalışmalarıyla ortaya koyduğumuz 2023 vizyonumuzu rahatlıkla gerçekleştireceğimize olan inancımız tamdır.
 

Bugüne kadar aldığımız başarılı sonuçlar bizleri hiçbir zaman gurura ve kibire sevk etmediği gibi rehavete de kaptırmadı. Bundan sonra da ilk kez iktidara gelecekmiş gibi aynı azim ve kararlılıkla sürdürmeliyiz.İstikrarın sürmesi Türkiye’nin büyümesi için gösterdiğiniz olağanüstü çabadan dolayı sizleri tebrik ediyoruz.
 

Bu toprakların geçmişini bilen ve geleceğini de bu istikamette güçlü kılmaya çalışan dünyanın en güçlü parti teşkilatında görev aldığınız için sizleri tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz.

İSTİKRAR SÜRSÜN TÜRKİYE BÜYÜSÜN
İSTİKRAR SÜRSÜN KARAMAN’IMIZ BÜYÜSÜN, dediler.
Konuşma sonrasında AK Parti İl Başkanı, Milletvekilleri, Kadın kolları, Gençlik kolları başkanları ve ilçe Başkanın da bulunduğu ekibin, piknik yapan teşkilat mensuplarını tek tek ziyaret edip sohbet etmelerinin ardından yapılan program sona erdi.piknik-1.jpg

piknik-2.jpg

piknik-3.jpg

piknik-4.jpg

piknik-5.jpg

piknik-6.jpg

piknik-7.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 2082 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ