16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Belediyesi 7/24 İletişim Hattı devreye giriyor.
07 Eylül 2011 Çarşamba 13:09

Karaman Belediyesi 7/24 İletişim Hattı devreye giriyor.

Karaman Belediyesi, Akıllı Kent Bilgi Sistemi Projesi’nde hizmet kanallarından biri olan, Online Belediye 7/24 İletişim Hattı devreye giriyor.

IP tabanlı bu sistem sayesinde vatandaşlarımızın her türlü istek ve arzularını İletişim Hattı’na rahatlıkla anlatabileceklerini söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar: “Belediye Başkanımız Sayın Kâmil Uğurlu’nun talimatıyla Akıllı Kent Bilgi Sistemi içerisinde yer alan bu örnek uygulamayı hizmete vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Karamanlı vatandaşlarımız; borç sorgulama ve ödemesinden sosyal aktivite başvurularına, bilgi edinmeden istek ve şikayet bildirimine kadar pek çok işlemi tek bir kanaldan gerçekleştirebilecekler. Karaman halkı Türkiye’nin neresinden olursa olsun 444 25 70 İletişim Hattı ile belediyeye ait tüm sorunlarını çözebilecek” dedi.

Bunun yanı sıra Başkan’a bırakılan mesajların da doğrudan başkan tarafından dinleneceğini belirten Başkan Yardımcısı Ünüvar: “Vatandaşlarımız Belediye Başkanımıza bir telefon uzaklıkta olacak. Başkanımıza gelen mesajlar bizzat kendisi tarafından dinlenecek, Belediyeye bırakılan mesajlar da Hizmet Masası çalışanlarınca kayda alınarak ilgili birimlere yönlendirilecek.

İşlemler başlatılınca da istek sahipleri ile temasa geçilerek kendilerine bilgi verilecek. Vatandaşlarımız ayrıca Belediyenin yaptığı ihalelerin ilanları ve sonuçlarını da yine İletişim Hattı’ndan öğrenilebilecek” dedi.

Karaman Belediyesi İletişim Merkezi’nde vatandaşlarımız şu işlemleri yapabilecek.

Başkana Mesaj
Borç Sorgulama / Ödeme
İstek - Şikayet Bildirimi
Sosyal Yardım / Sosyal Aktivite Başvuruları
Belediye Hizmetleri İle Bilgi Verme
Adres / Kişi Bilgileri Düzeltme
Anket
Geri Bildirim İçin Yüz Yüze Görüşme
Belirli Konulu Tele Konferans
Telsiz Komuta
Santral

online-hizmet-1.jpg

online-hizmet-2.jpg

online-hizmet-3.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1676 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ