20 Nisan 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman da 2011 Yılı Eylül Dönemi İl İçi Nakil ve Tayin  Ataması Yapılacak
13 Ağustos 2011 Cumartesi 13:02

Karaman' da 2011 Yılı Eylül Dönemi İl İçi Nakil ve Tayin Ataması Yapılacak

Karaman'da Sağlık Personelinin İl İçi Atama ve Nakillerinin Usul ve Esaslarına Dair Yönerge hükümleri gereğince, 2011 yılı Eylül Dönemi için, İl İçi Naklen Tayin işlemi gerçekleştirilecektir.

Karaman' da Sağlık Personelinin İl İçi Atama ve Nakillerinin Usul ve Esaslarına Dair Yönerge hükümleri gereğince, 2011 yılı Eylül Dönemi için, İl İçi Naklen Tayin işlemi gerçekleştirilecektir.

Bunun için aşağıdaki açıklamaların yapılması uygun görülmüştür:

1 –Unvanlara göre atama yapılması planlanan, açık kadrolar aşağıya çıkarılmıştır.

2 – Müracaat edecek personel, tercihlerini belirtir dilekçelerini; kadrolarının bulunduğu veya geçici görevde oldukları yerden üstleri vasıtasıyla göndereceklerdir.

3– Atamalar, hizmet puanı esasına göre yapılacağından, müracaat eden personel, PBS sisteminden alacağı, hizmet puanı çıktısını da başvuru dilekçesine ekleyecektir.

4 – Sözleşmeli olarak çalışanlar (4924,4/B,4/C, Aile Sağlığı Elemanları, Vekil Ebe - Hemşire) ile çalıştıkları kurumda 1 (bir) yılını doldurmayanlar ( Sözleşmeli pozisyondan kadroya geçenler hariç) başvuramayacaklardır. Başvuru yapsalar dahi atamaları yapılmayacaktır.

5 – Sağlık Memuru (Röntgen, Laboratuar, Anestezi gibi) branşlarda açılan kadrolar için, bu branşlardaki teknikerler de müracaat edebilecektir.

6 – Müracaatlar 15.08.2011 tarihinde başlayacak; 22.08.2011 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

7 – Tayin talebinde bulunup, atanmaya hak kazanan personelin, ataması yapıldıktan sonra; görev yaptığı kurumdan ayrılması halinde personel açığı meydana geldiği durumda, kurum amirleri, söz konusu personelin ayrılışını, atama tarihinden itibaren 2 (iki) ay süre ile geciktirebilecektir.

8 – Son başvuru tarihi olan 22.08.2010 tarihi, mesai bitimine kadar, Müdürlüğümüz Evrak Kaydına girmeyen talepler işleme konulmayacaktır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR VE KISITLAMALAR

Sağlık Personelinin İl İçi Atama ve Nakillerinin Usul ve Esaslarına Dair Yönerge hükümleri gereğince, 2011 yılı Eylül Dönemi için, İl İçi Naklen Tayin işlemi gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1 – Başvuru Talep Formu (Kurum aracılığı ile gönderilecektir.)

2 – Hizmet Puanını gösterir Belge ( PBS’ den çıktı alınarak Kurum Sorumlusuna imzalatılacak ve Nakil talep formuna eklenecektir.)

UYGULANACAK KISITLAMALAR

Sağlık Personelinin İl İçi Atama ve Nakillerinin Usul ve Esaslarına Dair Yönerge’nin 7. Maddesine istinaden Müdürlüğümüz tarafından yapılacak olan 2011 Eylül Dönemi kurum içi atamalarda uygulanacak kısıtlamalar aşağıdaki gibidir.

- İlçe Merkezlerinde bulunan Kurumlarımızda görev yapan ve unvan- branşlarında tek olan personelin başvuruları kabul edilmeyecektir.

- Merkez Toplum Sağlığı Merkezinden en fazla Hizmet Puanı olan 2 Ebe ve 2 Hemşire’ nin talebi değerlendirmeye alınacaktır.

- Sarıveliler İlçe Hastanesinden en fazla Hizmet Puanı olan 1 Ebe ve 1 Hemşire’ nin talebi değerlendirmeye alınacaktır.

- Ermenek Devlet Hastanesinden en fazla Hizmet Puanı olan 1 Ebe ve 1 Hemşire’ nin talebi değerlendirmeye alınacaktır.

- Ayrancı Toplum Sağlığı Merkezinden en fazla Hizmet Puanı olan 1 Ebe ve 1 Hemşire’ nin talebi değerlendirmeye alınacaktır.

- Başyayla Toplum Sağlığı Merkezinden Ebe ve Hemşire Kadrosunda görev yapan personel başvuruda bulunamayacaktır.

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1552 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ