25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Emniyetinden Kaçak Sigara Operasyonu
20 Temmuz 2011 Çarşamba 13:06

Karaman Emniyetinden Kaçak Sigara Operasyonu

Karaman'da Bandrolsüz, gümrük girişsiz olduğu tespit edilen TOPLAM : 14.989 Paket çeşitli marka kaçak sigaraya el konulmuş ve M.E. ve F.A. isimli şahıslar yakalanmıştır.

Türkiye genelinde meydana gelen “Gümrük Kaçağı Sigara” olayları doğrultusunda KOM Şube Müdürlüğü ekiplerimizin alınan istihbarı bilgiler doğrultusunda, ilimizde M.E. isimli şahsın, sigara kaçakçılığı yapan bazı şahıslarla irtibat kurduğunun tespit edimlisi üzerine ekiplerimizin yapmış olduğu titiz ve duyarlı çalışması neticesi;

18.07.2011 günü ilimize kaçak sığara getirdiği tespit edilen araç, ekiplerimiz tarafından

yakalanarak, yapılan kontrolde; Bandrolsüz, gümrük girişsiz olduğu tespit edilen TOPLAM : 14.989 Paket çeşitli marka kaçak sigaraya el konulmuş ve M.E. ve F.A. isimli şahıslar yakalanmıştır.

Olayla ilgili, iki şüpheli haklarında yasal işlem yapılmak üzere adli mercilere sevk edilmiş ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır.

Suçu önlemeyi ve suçluları adalete teslim etmeyi kendisine ilke edinen teşkilatımız değerli Karaman halkının desteği ile her geçen gün daha iyi bir hizmet verme duygu ve düşüncesi ile çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir. kacak-sigara-1.jpg

kacak-sigara-2.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1343 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ