21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman-Ermenekte Mobesenin Açılışı Yapıldı.
28 Temmuz 2011 Perşembe 09:22

Karaman-Ermenek'te Mobesenin Açılışı Yapıldı.

Karaman'ın Ermenek İlçesi Mobese Sisteminin açılışını Karaman Milletvekilleri Mevlüt AKGÜN ve LÜtfi ELVAN tarafından açılışı gerçekleştirildi.

Karaman Ermenek İlçesine Uzun Zamandır Kurulması Hedeflenen Mobese Sistemi Faaliyete Geçti.Ermenek'e uzun zamandır kurulması hedeflenen fakat yapılan ihalelere talipli bulunamaması nedeni ile askıda kalan şehir içi mobesa sistemi nihayet kurularak faaliyete geçti.

Ermenek İlçesinin 7 ayrı noktasına toplam 19 kamera yerleştirildi. Yerleştirilen 19 kamera ile şehir merkezinde zaman zaman meydana gelen hırsızlık olaylarının, trafik kazalarının ve olumsuz her türlü faaliyetin anında tespiti yapılabileceği belirtildi.

Ermenek İlçesine yerleştirilen 19 kameranın Ermenek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından izlenmeye başlandığı ifade edilmiştir. Ermenek İlçesine kurulan mobese kameralarının Yüksek Okul ve Sanayi yanına, Ermenek Pazaryeri bölgesine, ana cadde üzerinde İş Bankası kavşağı ve Halk Bankası civarına, şehrin batı girişi olan Yassıkaya ve Sipas Caminin yanında olduğu belirtildi.

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 929 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ