18 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Farkın Farkında!
17 Haziran 2011 Cuma 09:56

Karaman Farkın Farkında!

AK Parti Karaman İl Başkanlığınca, teşekkür mesajı yayımlandı.

AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK yayımladığı mesajda, 3 dönem üst üste iktidara gelen ve Türk siyasi tarihine adını altın harflerle yazdıran AK Parti'nin ülke genelinde olduğu gibi, Karaman’da de birinci parti olduğu belirtildi.
 

Alınan bu sonucun halka yalnız hizmet etmek değil, aynı zamanda uzlaşı kültürünün gerekliliğine işaret edilen açıklamasında şu ifadelere yer verildi:
 

"AK Parti Karaman il teşkilatı olarak gelinen bu başarı noktasında hizmet ve diyalog vatandaşın gönlünü kazanmada sihirli değneklerimiz olmuştur. Demokrasinin daha fazla güç bulması, güvenin, itibarın ve ülkedeki istikrarın sürmesi için halk koşar adım sandıklara gitmiş, yapılan hizmetlerin ne kadar yerinde ve isabetli olduğunu bir anlamda tasdik etmiştir. 2007 genel, 2009 yerel seçimlerine oranla, oylarını arttıran AK Parti artık Karaman’lının geleceğine daha parlak ve umutla bakmasına da vesile olmuştur.
 

AK Parti, ülkeyi kutuplaştırılmış dönemlerden almış, merhametle kucaklaştıran dönemlere taşımıştır.AK Parti teşkilatı olarak bunun haklı gururunu yaşamaktayız. Bu seçim, gerilim siyasetinin değil, hoşgörü ve anlayış temeline dayanan, siyasetin ne kadar önemli ve değerli olduğunu göstermiştir.
 

Seçim çalışmaları boyunca mahalle, köy, belde, ilçelerde sıkmadık el çalmadık kapı bırakmadan çalışmalarımızı yürüttük ve bunun semeresini gördük. Seçimlerde oyunu kullanarak iradesini sandığa yansıtan ve bu konuda gereken duyarlılık ve olgunluğu gösteren Mevlana’nın Engin hoşgörüsüyle mayalanmış, Yunus Emre’nin sevgi ve barışının burcu burcu yaşandığı, Karamanoğlu Mehmet beyin otağında öz Türkçe’siyle konuşan değerli hemşehrilerimize sonsuz teşekkürler ediyorum."dedi.
 

Bu haber toplam 941 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ