26 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman İl Emniyet Müdürlüğünde Terfi Heyecanı
01 Temmuz 2011 Cuma 16:28

Karaman İl Emniyet Müdürlüğünde Terfi Heyecanı

İl Emniyet Müdürlüğünde terfi eden 7 Personele rütbeleri takıldı.

Karaman İl Emniyet Müdürlüğünde görevli 7 personele rütbe takma töreni 30 Haziran 2011 Perşembe günü saat:14.00’da polisevinde gerçekleştirilen törenle yeni rütbeleri takıldı. Yapılan törene Valimiz Sn Süleyman KAHRAMAN, İl Emniyet Müdürü Lütfü SÖNMEZ, Terfi alacak Emniyet Müdürlüğü Personeli ve aileleri katıldı.

İl Emniyet Müdürü Lütfü SÖNMEZ’ yaptığı açılış konuşmasında; “Bugün 2011 yılında Yüksek Değerlendirme Kurulu’nun tensipleri doğrultusunda bir üst rütbeye terfi eden 7 arkadaşımızın terfi günü. Bir arkadaşımız 1. Sınıf Emniyet Müdürü olması dolayısıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez Emniyet Müdürlüğü emrine atandı. Diğer 6 arkadaşımız ilimizde görev yapmaya devam edeceklerdir. Arkadaşlarımıza yeni rütbeleri ve yeni görevlerinde başarılar dilerken bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN’a teşekkür ediyorum” dedi.

Valimiz Sn Süleyman KAHRAMAN törende yaptığı konuşmada; “Çok değerli arkadaşlar. İnsanların hayat boyu değişik ve güzel anları vardır. Sizler içinde terfi etmekte, bir süt rütbeye yükselmekte bu onura layık görülmektir. O rütbeyi hak etmektir. İnsanın güzel bir çalışmanın, hal ve hareketlerin bir sonucudur. Bu bakımdan terfi etmek güzel bir şey. Arkadaşlarımızın mutluluğunu paylaşıyorum. Kendileri için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah bulundukları rütbeden daha iyi bir rütbeye de terfi ederler. Burada son rütbeye gelen arkadaşlar onlarda hal ve hareketleri ile insanların gözünde vatandaşlarımızı n gözünde daha bir değer kazanır, daha iyi bir rütbeye kavuşurlar.

İnsanların daha çok sevmesi ve sayması bizim için en büyük rütbedir. Burada rütbelerini alan arkadaşlarımızın rütbelerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, bundan sonraki haytalarında başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi eden Mehmet DÜZKAYA, 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi eden Mevlüt ERDOĞAN, 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi eden Asilkan ÖZTÜRK, 4. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi eden Adnan TANER, Emniyet Amirliğine terfi eden Mehmet Ali BAKIRCI ile Baş komiserliğe terfi eden Veysel ER ve Orhan DOĞRUER’e rütbeleri Vali Süleyman KAHRAMAN ile Emniyet Müdürü Lütfü SÖNMEZ tarafından takıldı.emniyet-1.jpgemniyet-2.jpgemniyet-3.jpgemniyet-4.jpgemniyet-5.jpgemniyet-6.jpgemniyet-7.jpgemniyet-8.jpgemniyet-9.jpgemniyet-10.jpgemniyet-11.jpgemniyet-12.jpgemniyet-13.20110701163436.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 6073 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ