21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman-Konya Özel Selçuklu Hastesi Hollandada
15 Haziran 2011 Çarşamba 13:54

Karaman-Konya Özel Selçuklu Hastesi Hollanda'da

Konya-Karaman Özel Selçuklu Hastesi Hollanda'da yemekli basın toplantısında bir araya geldiler.

ROTTERDAM - Konya – Karaman Özel Selçuklu Hastanesi doktor ve yetkilileri Rotterdam Meram Restoranda düzenledikleri yemekli basın toplantısında, Lelystad’da açılan ‘İrtibat Bürosu’nun tanıtımını yapmak ve hizmetlerini anlatmak üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İleri tanı ve tedavi yöntemleri ve deneyimli hekimleri, tam donanımlı iki komplekste tüm branşlarda ayaktan tedavi, yataklı tedavi hizmetleri verdiklerini anlatan Konya – Karaman Özel Selçuklu Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Seyit Karaca, sağlık sektöründe 20 yıllık bir geçmişe sahip olduklarını söyledi.

Artan talep karşısında yurtdışında bir irtibat bürosu açmanın kendileri için kaçınılmaz olduğunu dile getiren Karaca, ‘‘Türkiye’de tedavi olmak isteyen kişilerin hastanelerinin sunduğu hizmetlerin anlatıldığı irtibat büromuza başvurarak ön bilgi alabilecekler. Türkiye’de tedavi süresince hastalarımız hiçbir ücret ödemeyecekler. Hizmet bedellerini biz doğrudan sigortalarından alacağız’’ dedi. selcuklu-1.jpg

AİLENİZİN HASTANESİ

Türkiye’deki sağlık sisteminin geçirdiği özel poliklinikler, tıp merkezleri ve en son özel hastaneler sürecine işaret eden Dr. Seyit Karaca, kendilerinin bir aile hastanesi olmayı hedeflediklerini belirtti. Karaca, ‘‘Memleketlerine tatile gelen hemşerilerimizin en hızlı bir şekilde sağlık hizmetine ulaşmalarını ve sonuç almalarını sağlamak istiyoruz. İlişkilerimizi sadece kapıya gelip sağlık hizmeti aldıkları dönemle sınırlandırmayan ama sürekli irtibatı hedefleyen bir çalışma stratejisine sahibiz.’’ dedi.

Konya Özel Selçuklu Hastanesi Başhekimi Dr. Eyüp Çetin ise, ‘‘Yaklaşık 5 bin metre kare kapalı alana sahip, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan ilk özel hastane hüviyetine sahip hastanemizde, 15 branşta, 22 hekimle hizmet veriyoruz. Hastanemizde ayda 13 ila 15 bin poliklinik, 900 ila 1000 yataklı tedavi gören hastalarımıza hizmet veriyoruz. Tatilci hemşerilerimize zamanlarının kısıtlı olması bakımından öncelikli randevu vererek tedavilerini yapıyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Atabek ise, yaklaşık 4 bin 500 metre kare kapalı alanda, 8 katta, 16 hekimle hizmet verdiklerine işaret ederek, ayda 12 bin poliklinik ve 250 civarında ameliyat yapan bir hastane olduklarını söyledi. Atabek, Avrupa’da sağlık sektörünün son yıllarda yaşadığı bazı ekonomik ve sosyal sorunlardan dolayı yurtdışında tedavinin arttığını dile getirdi. Atabek, “Bize gelen hastalarımızdan da edindiğimiz bilgilere göre Türkiye’de tedaviyi seçimlerinde anadilde tedavi, yurtdışındaki sağlık sistemden kaynaklanan sorunların önemli rol oynuyor. Hollanda’da 3 ay bekleyerek ulaştığınız sağlık hizmetini biz hastanemizde 1 günde veriyoruz.’’ dedi. selcuklu-2.jpg

selcuklu-3.jpg

selcuklu-4.jpg

selcuklu-5.jpg

selcuklu-6.jpg

selcuklu-7.jpg

selcuklu-8.jpg

selcuklu-9.jpg

selcuklu-10.jpg

selcuklu-11.jpg

selcuklu-12.jpg

selcuklu-13.jpg
 

Bu haber toplam 1590 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ