21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Millet Vekili Elvandan Başkan Uğurluya Ziyaret
22 Temmuz 2011 Cuma 12:15

Karaman Millet Vekili Elvan'dan Başkan Uğurlu'ya Ziyaret

Karaman Millet Vekili Lütfi Elvan Karaman Belediye Başkan Kamil Uğurlu'ya Ziyarette Bulundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Karaman Milletvekili Lütfi Elvan, Ak Parti İl Başkanı Süleyman Atik ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Celalettin Güngörer ile birlikte Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyarette belediye çalışmaları hakkında bilgi alan Milletvekili Elvan, Karaman’ın her geçen gün daha iyiye gittiğini belirterek: “Yapılan çalışmalar Karaman için, halkımız için yararlı çalışmalardır. Sayın Başkanımızın kentimizi geliştirmek için ne gerekiyorsa yaptığını biliyor, bizler de Ankara’dan takip ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Başta hükümetimiz ve Sayın Milletvekillerimiz bizlere her zaman destek oluyorlar. Götürdüğümüz hiçbir proje şu ana kadar olumsuz karşılanmadı ve destek gördü. Karaman’ı daha iyi bir seviyeye getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız.

Başta Sayın Başbakanımız olmak üzere Hükümetimize ve siz değerli Milletvekillerimize Karaman halkı adına teşekkür ediyorum. Ayrıca bir Karaman Milletvekili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı olmanız da bizi son derece gururlandırmıştır. Bu görevi başarı ile yerine getireceğinize yürekten inanıyor ve başarılar diliyoruz” dedi.l-elvan-1.20110722121908.jpg

l-elvan-2.20110722121930.jpg

l-elvan-3.20110722121954.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 642 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ