26 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Mümine Hatun Hastanesi Açıldı
08 Haziran 2011 Çarşamba 19:09

Karaman Mümine Hatun Hastanesi Açıldı

Atatürk Bulvarı 30 metrelik yol üzerinde yeni modern tıbbi donanımı ile dikkat çeken Mümine Hatun Hastanesi açılışı Konya Mehter Takımı gösterileri süslemeleri balonları ile dikkat çekti.

Özel Karaman Mümine Hastanesi açılış törenine açılışa Ak Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, MHP Karaman Milletvekili Hasan Çalış CHP Karaman Milletvekili adayı Fikret Ünlü, Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, İl Sağlık Müdürü Adem Kucur, KMÜ Rektörü Porf. Dr. Sabri Gökmen, Rektör Yardımcıları, Defterdar Cuma Aslantaş, MHP Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, İshak Dinçer, davetliler ve çok sayıda vatandaş topluluğu katıldı.

Açılış öncesi davetlileri selamlayan Dr. Yunus Yılmaz; “Önceki yıllarda pek çok hemşerimiz sağlık hizmetlerinden yararlanmak için Konya olmak üzere diğer şehirlere gitmekteydi. Her açılan özel hastanenin de tatlı bir hizmet yarışı getirerek sağlıktaki hizmet kalitesini artıracağına inanıyoruz. Allah devletimize zeval vermesin, bu hizmet yarışında bizler Karaman insanımıza layık olmak için elimizden geleni yapacağımıza yürekten inanıyoruz. Hastanemiz yakın zamanda Batman Alman Hastanesi grubuna katılarak tecrübeli ve güçlü bir yönetime kavuşmuştur. Kısa sürede geniş uzman hekim kadrosuna ve gerekli tüm tıbbi donanımına ulaşmış olup halkımıza sağlık hizmeti konusunda yerini almıştır. Hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Daha sonra yapılan Milletvekili adaylarının konuşmaların ardından kurdele törenle kesilerek Özel Mümine Hatun Hastanesi hizmete açıldı. Davetliler açılış sonrası canlı müzik eşliğinde hastaneyi gezerken, çeşitli ikramlarda bulunuldu.mumunehatun-1.jpg

mumunehatun-2.jpg

mumunehatun-3.jpg

mumunehatun-4.jpg

mumunehatun-5.jpg

mumunehatun-6.jpg

mumunehatun-7.jpg

 

Bu haber toplam 4939 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ