25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Saadet Partisi Gençlik Kollarından Somaliye yardım
16 Ağustos 2011 Salı 10:30

Karaman Saadet Partisi Gençlik Kollarından Somaliye yardım

Karaman Saadet Partisi Gençlik Kollarından Somaliye yardım gönderildi.

Karaman Saadet Partisi Gençlik Kollarından Somaliye yardım, Gençlik Kolları başkanlığından yapılan açıklamada , “ Somalili kardeşlerimizin sıkıntılı günlerinde duyarsız kalamazdık. Müslüman, Müslüman ın kardeşidir. Dinimiz, İslam kardeşliğini emreder. Karaman Saadet Gençlik kolları olarak, birçok iftar programlarını iptal ettik. Buralardan elde ettiğimiz tasarruflarla ve topladığımız paralarla Cansuyu aracılığıyla Somalili kardeşlerimize gönderdik” denildi.

Açıklamanın devamında, “ Somali ve Afrika ülkelerinin düştüğü açlık kıtlık durumunu araştırdığımız zaman, sorunun kökeninde Sömürgeci Batının yattığını görürüz. Kardeşlerimize balık vermekten daha çok balık tutma eğitimini vermeliyiz. Bunu yapmak büyük merhamet ister. Sömürgeci Batıda merhamet yoktur, onlarda sadece sömürme düşüncesi vardır.

Sayın Başbakan, Somali de yaşanan açlıktan kıtlıktan dolayı serzenişte bulunarak ‘Nerdesin Avrupa diyor’…. Sömürgeci ülkelere nerdesiniz yardım edin siz de bu anlayış yoktur, biz de var demek istiyor. O zaman bizde Sayın Başbakana sesleniyoruz, Ne işiniz var Avrupa Birliğinde. Özünde sömürü yatan , Avrupa Birliğinin kapısına bağlanmak- bekletilmek hoşunuza mı gidiyor? Neden İslam birliğini kurmuyorsunuz. Neden Dünya saadetini sağlayacak D8 leri D60 ları D160 ları ve ikinci Yaltayı gerçekleştirmiyorsunuz?” ifadesi kullanıldı.

Yapılan açıklamanın sonunda “ Merhum Erbakan Hocamız, bir açık oturumda geçmişte bir siyasetcinin, ‘Avrupa bizi, Avrupa Topluluğuna girmeye layık gördü’ sözüne karşılık ‘….Ne demek, kimmiş Avrupa, nereye girmemize layık görüyormuş, bu nasıl ifade, biz tarihin en şerefli milletiyiz, Biz Avrupayı bir şeye layık görürüz veya görmeyiz’ demiştir” denildi.

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 743 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ